reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jak miałam takie ataki to spasmoline. Moja lekarka niczego nie bagatelizowała dlatego średnio co dwa tygodnie szpital, kroplówki, badania. Ale na patologii czułam się bezpieczniejsza. Leżałam tam tydzień i znowu dwa, trzy tygodnie przerwy.

Najważniejsze to posiewy to ogromnie ważne.

Jaka miałaś wagę jak zaszlas w ciążę i jaki wzrost?

A czy te kroplówki pomagały na skurcze?

Mam 170 i ważyłam 65 kg. Nie jestem bardzo szczupak. Raczej normalnych rozmiarów.
W poprzedniej ciąży nie czułam takich skurczy.
 
A pytam o wagę bo w poprzedniej ciąży z tymi objawami ważyłam 52 kg mając 165cm i lekarze mówili że to może byc sprawa wagi. W tej ciąży startowałam z wagą 57 kg już przytyłam 10 kg i naprawdę czuję się lepiej.
 
Magnez :) nie wiem czy coś na uspokojenie bo mi nie mowili. Raz dali mi tylko magnez, zbadali i puścili do domu tego samego wieczoru.
 
Melduję się że wychodze ze szpitala!!! Zbadali mnie i mogę wyjść juhuuuuuu, dzidzia moja 29+3 - 1850 wazy :) a na wielkość jest 31+6😱
Pan ordynator powiedział że szyjka ładnie podniesiona 😱😱😱. Ale mam prowadzić oszczędny tryb życia i leżeć i tak :) glowka się wpychała w kanał ale już nie :)
 
Melduję się że wychodze ze szpitala!!! Zbadali mnie i mogę wyjść juhuuuuuu, dzidzia moja 29+3 - 1850 wazy :) a na wielkość jest 31+6😱
Pan ordynator powiedział że szyjka ładnie podniesiona 😱😱😱. Ale mam prowadzić oszczędny tryb życia i leżeć i tak :) glowka się wpychała w kanał ale już nie :)
To bardzo dobre wiadomości 😊 Oby tak dalej, super 🙂 A waga dzidzi - wow 😁
 
Melduję się że wychodze ze szpitala!!! Zbadali mnie i mogę wyjść juhuuuuuu, dzidzia moja 29+3 - 1850 wazy :) a na wielkość jest 31+6😱
Pan ordynator powiedział że szyjka ładnie podniesiona 😱😱😱. Ale mam prowadzić oszczędny tryb życia i leżeć i tak :) glowka się wpychała w kanał ale już nie :)

super coz to będzie za bal w domu, na tej kanapie ;-) miłego weekendu!!
 
reklama
Dziewczyny, a kłucie w pochwie macie? Bo już leżąc i wsłuchując się w siebie to poza sporadycznymi skurczami Ala twardnienia jest to mój objaw najczęstszy... i zastanawiam się czy te kłucie w pochwie to tez skurcze? Może głupie pytanie, ale jak ktoś zna odpowiedz 😅😉
 
Do góry