reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Malgos 2 cm to jeszcze nie tragedia, ale troszkę więcej odpoczynku na pewno Ci nie zaszkodzi :-).

Mitaginka to teraz pewnie odliczasz dni do środy ;-) jednego dnia czeka Cię tyle wrażeń :-)

Jup fajnie, że chwilowo masz spokój, oby tylko kolejna współlokatorka była zdrowsza i w lepszym stanie psychicznym. Według mnie położenie kobiety po poronieniu na patologii jest barbarzyństwem. Ja miałam szczęście bo leżalam sama na ginekologii i po kilku godzinach poszłam do domu. Dziś mija tydzień Twoich wczasów;-), ile być chciała jeszcze wytrzymać, tak żebyś była spokojna?

Ja musiałam dziś iść na małe zakupy spożywcze i oczywiście nikt mnie w kolejce nie przepuścił:no: 2 osoby przede mną zakładały sobie karty stałego klienta, więc się nastałam :dry:

Cieszę się, że w niektórych sklepach wiszą tablice oznajmujące iż ciężarne są obsługiwane poza kolejką. Jednak gdy tylko kieruję się wprost do kasy czuję na sobie TE :crazy::angry::confused: spojrzenia. Eh
 
Auralka, ale Ci zazdroszczę manicura, mnie się tak marzy, bo przez tą ciąże bardzo mi się paznokcie rozdwajają. Ale cudnie, to na święta jesteś już zrobiona:) i jeszcze zakupy zrobione, super:)
ja ostatnio zrobiłam takie porodowe, jeszcze stanik mi się przyda, ale boję się czy mi dię jeszcze rozmiar nie powiększy:/
odpoczywaj sobie teraz:)

Monisia, czy Ty nic nie przytyłaś, że się mieścisz w stary rozmiar:) super, że możesz trochę wychodzić:) co do farby też nie pomogę, ale generalnie super pomysł:)
 
Auralka i co Ty kobieto teraz będziesz robić ;-)? Kiedy masz wizytę?

Dziewczyny, która z Was pierwsza żegna się z pessarem? Milly?
 
MALINOVA Ja już mam tylko szew, pessar zdjeli mi pi tygodniu, bo podrażniał mi szyjkę. Szew będę miała ściągany w piątek po świętac, taki jest wstępny plan.
 
Tak właśnie ostatnio z ciekawości zajrzałam do starych jeansów i weszłam bez problemów, tylko się nie zapięłam, ogólnie tylko brzuch i piersi mi urosły do niebotycznych rozmiarów, ale przed ciążą lubiłam luźne rzeczy więc teraz też je noszę.

Myślicie że Ewelina jest już w domq z małym??
 
Monisiap, u mnie nogi też bez zmian ;-) ale nie wiem jak będzie po porodzie z brzuchem ;-)

O EweliniE też myślałam. Mam nadzieję że są już szczęśliwie w domku.

Malinowa, żebyś wiedziała że czekam na środę z utęsknieniem ;-) zwłaszcza że widzę że tylko ja jedna poza Jup faktycznie non stop lezę. A Wy to jednak gdzieś czasem pójdzieciE, coś zrobicie ;-)
 
MALINOVA to będzie 35tydzien 3 dzień. Mieliśmy czekać jeszcze Tydzień, ale jak byłam we wtorek na wizycie okazało się że szyjka się naderwala w tych miejscach gdzie jest szew i Gin nie chce ryzykować, bo mały mocno napiera główka i szyjka może popekac. Według niego urodzę w max 36, więc zostało mi 2,5 tygodnia.
 
reklama
Do góry