reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A u mnie dzisiaj na wizycie lekarz kazał zmniejszyć lutinus dopochwowy z 3 do 2 tabletek 🤔nie wiem czy to dobry pomysł, czy ktos zna dr Totko i wie jakie cięcia robi? 😌
 
reklama
@Alleksandra20 pamiętam czas, gdy leżałyśmy odhaczając kolejny dzień, tydzień, miesiąc... To było trudne, pamiętam to jakby to było wczoraj... Na co dzień nie myślę o tym ale jak najdą mnie wspomnienia to mam dreszcze. Szacunku i uznanie za ten trud dla Każdej z nas, co już urodziła i co jeszcze przed tym wydarzeniem, bo to nie lada wyzwania i trud, szczególnie psychiczny. Jak widać, mimo trudności i różnych komplikacji po drodze, szczęśliwe zakończenia są, tego życzę wszystkim dziewczynom 😘pozdrawiam z moim Antosiem 🥰
Wszystkiego dobrego Wam 🙂
 
Witam dziewczyny. Widzę, że większość z nas z przygodami...a.mowili, ciąża to.piekny stan...dla mnie to horror, mam nadzieję , że znajdę tutaj wsparcie. Jedno dziecko martwe drugie żywe, 30 tc, szew okrężny z wciąż skracająca się szyjka, cukrzyca. Fobia , że zaczynam rodzic. Siwa głową od stresu...
 
reklama
Witam dziewczyny. Widzę, że większość z nas z przygodami...a.mowili, ciąża to.piekny stan...dla mnie to horror, mam nadzieję , że znajdę tutaj wsparcie. Jedno dziecko martwe drugie żywe, 30 tc, szew okrężny z wciąż skracająca się szyjka, cukrzyca. Fobia , że zaczynam rodzic. Siwa głową od stresu...
Witamy ;) no niestety łatwo nie mamy.. każda tutaj odchodzi od zmysłów mając z tyłu głowy ryzyko porodu przedwczesnego..
Ja również i szyjka skracająca i cukrzyca i tarczyca i jeszcze inne przygody po drodze, lekko nie jest, ale byle do przodu, nie jesteś sama, a wszystkie tutaj się doskonale rozumiemy ;)
A co sie stało z jednym dzieciątkiem? Kiedy miałaś szew zakładany i na jaką szyjkę?

Gratulacje! Sama bardzo czekam na ten tydzień...
U mnie jutro kontrola szyjki i dzieci.. stres niesamowity 😩
Witaj w klubie, ja również jutro kontrola 😬 i też chciałabym już 30tydzien.. to mój kolejny cel!
 
Do góry