reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A jak tam ogólnie dziewczyny nastroj? Ja odkad jest taka jesienna pogoda to nawet sie troche lepiej czuje :) bo jak ciagle byly te upaly to mi sie wydawalo ze moj termin porodu to taaak niepredko (23.10) a odkad jest tak jesiennie to jakos czuje sie coraz blizej heh i pogoda nie zaczeca do wyjsc ;)
 
Czy któraś z leżących dziewczyn robi sobie zastrzyki z clexane przeciwzakrzepowe? jeśli tak to w które miejsce sobie podajecie, W udo?
Hej, ja biorę neoparin. Zastrzyki robi mi mąż, jestem w trakcie 28tc i jest coraz trudniej, bo skóra na brzuchu coraz bardziej napięta. Nasz sposób jest taki, że kładę się na boku i wtedy łatwiej uchwycić miękki fałd skóry, tylko nie tak zupełnie z boku, ale jakoś 5-7cm od pępka. Najlepiej w linii niższej niż pępek. Zawsze przed zastrzykiem i po zastrzyku chłodzę dość mocno to miejsce i nigdy nie rozmasowuję. Dzięki temu udaje nam się uniknąć siniaków i zrostów - na razie mam tylko jeden, niewielki. W szpitalu też robiły pielęgniarki, ale bez chłodzenia, więc trochę bardziej bolało i też częściej miałam siniaki. Na początku robiliśmy naprzemiennie, raz w prawą, raz w lewą stronę - teraz nie zawsze. A jak jest z tymi zastrzykami w uda? Faktycznie są bardziej bolesne niż w brzuch? łatwiej się je podaje? Obawiam się, że jak brzuch będzie jeszcze większy, też będę musiała brać w uda😪
 
Hej Dziewczyny. Ja na szybko 😊 Michaś urodzony 29.08 o 19:30 😊 2850g, 52 cm. Odpoczywaj. Później napisze co i jak. Trzymajcie się Wszystkie w dwupaku, 😊💪
Gratulacje kochana!! Cudownie, że już możesz tulić swoje maleństwo 🥰 jak odpoczniesz to napisz w którym dokładnie tygodniu mialas ściągany szew, i ile dni po ściągnięciu urodziłaś :) ja dziś 33+0 i o ile dotrwam to chce mi ściągnąć w 37 równym ;) coś czuję, że prosto z fotela po ściągnięciu. polecę na porodówkę, bo już mi się robi rozwarcie na opuszek palca
 
reklama
Tak to heparyna. Ja nie jestem w stanie chwycic skóry na brzuchu, bo już jest za duży, dlatego daje w udo. Robią Ci się czasami siniaki?
Mam takie male sine kropeczki, ale nie po kazdym wkluciu. Doslownie kilka sztuk i ledwo je widac. Zastrzyki trochę bolą i bardzo się cieszę, że póki co nie musze ich robic sama 🙂 Gdy przychodzi pielegniarka z igla to powiem Ci, ze nawet sie nie przygladam, jak ona to robi. Zamykam oczy lub odwracam wzrok i przeczekuje 🙂
 
Do góry