reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Czesc Dziewczynki 🙂 Ja dzisiaj 21+5. Dopiero 😖 Wciąż w szpitalu. Dziś zrobili mi usg połówkowe. No i na fotel. Szyjka bardzo krotka 1,38cm 🙈 Szew trzyma na szczęście. Od ostatniego badania na fotelu 2 tygodnie temu podobno bez zmian. Szwu nowego, póki co nie chcą zakładać, żeby tam nie rozgrzebywac, za dolozeniem pessara tez nie sa, bo ich zdaniem im mniej ingerencji tam, tym lepiej. Leżeć dalej. No to leżę 😎 tylko przeraża mnie to, że ta szyjka aż tak krotka 😱
 
reklama
Czesc Dziewczynki 🙂 Ja dzisiaj 21+5. Dopiero 😖 Wciąż w szpitalu. Dziś zrobili mi usg połówkowe. No i na fotel. Szyjka bardzo krotka 1,38cm 🙈 Szew trzyma na szczęście. Od ostatniego badania na fotelu 2 tygodnie temu podobno bez zmian. Szwu nowego, póki co nie chcą zakładać, żeby tam nie rozgrzebywac, za dolozeniem pessara tez nie sa, bo ich zdaniem im mniej ingerencji tam, tym lepiej. Leżeć dalej. No to leżę 😎 tylko przeraża mnie to, że ta szyjka aż tak krotka 😱
Najważniejsze, że leżysz grzecznie i masz pozytywne nastawienie, wiec obstawiam, ze na bank doleżysz ładnie do bezpiecznego terminu. Tak do 28 tygodnia to się każdy dzień mega dłuży - a potem to tak leci szybko, sama zobaczysz 😘
 
Czesc Dziewczynki 🙂 Ja dzisiaj 21+5. Dopiero 😖 Wciąż w szpitalu. Dziś zrobili mi usg połówkowe. No i na fotel. Szyjka bardzo krotka 1,38cm 🙈 Szew trzyma na szczęście. Od ostatniego badania na fotelu 2 tygodnie temu podobno bez zmian. Szwu nowego, póki co nie chcą zakładać, żeby tam nie rozgrzebywac, za dolozeniem pessara tez nie sa, bo ich zdaniem im mniej ingerencji tam, tym lepiej. Leżeć dalej. No to leżę 😎 tylko przeraża mnie to, że ta szyjka aż tak krotka 😱
Ja jak dowiedziałam się o niewydolności szyjki w 21tc to miała 1cm... teraz 25+3 i w czwartek kolejna wizyta i mam nadzieję, że bez zmian z tym pessarem, chociaż teraz już mi nie mierzą długości, tylko lekarz mówi, że trzyma, więc nie jesteś sama 🙂 w czwartek już mija 4 tydzień.. a niby się ciągnie 😜

Ja też mam zamiar tam rodzic😉
Oo ile tu nas z Rzeszowa 😉
 
Ostatnia edycja:
Ja jak dowiedziałam się o niewydolności szyjki w 21tc to miała 1cm... teraz 25+3 i w czwartek kolejna wizyta i mam nadzieję, że bez zmian z tym pessarem, chociaż teraz już mi nie mierzą długości, tylko lekarz mówi, że trzyma, więc nie jesteś sama 🙂 w czwartek mija 4 tydzień.. a niby się ciągnie 😜


Oo ile tu nas z Rzeszowa 😉
Ja z Rzeszowa nie jestem ( mam godz. Drogi do rzeszowa) ale chce rodzić w Rzeszowie bo tam pracuje moja gin😉
 
Czesc Dziewczynki 🙂 Ja dzisiaj 21+5. Dopiero 😖 Wciąż w szpitalu. Dziś zrobili mi usg połówkowe. No i na fotel. Szyjka bardzo krotka 1,38cm 🙈 Szew trzyma na szczęście. Od ostatniego badania na fotelu 2 tygodnie temu podobno bez zmian. Szwu nowego, póki co nie chcą zakładać, żeby tam nie rozgrzebywac, za dolozeniem pessara tez nie sa, bo ich zdaniem im mniej ingerencji tam, tym lepiej. Leżeć dalej. No to leżę 😎 tylko przeraża mnie to, że ta szyjka aż tak krotka 😱
Rozumiem Ciebie doskonale odnośnie obaw😘ale na pewno wszystko będzie dobrze, leż i bądź spokojna. Jesteś w szpitalu pod kontrolą i to jest najważniejsze. Trzymam kciuki, na pewno uda się ✊🙏
 
reklama
Do góry