reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Malinka ja też jestem cały czas w szpitalu, nawet jest całkiem dobrze 🙂 doktor się śmieje, że mam tu małe centrum dowodzenia ( laptop, tablet I telefon na stole 😁) I dietę pudelkowa z domu 😋
 
reklama
@Amnesia super gratulacje. Rewelacja, że się samo zaczęło. A na te 2 parte możemy sobie piątkę przybić. I też po 2 godzinach byłam już pod prysznicem.
Zdróweczka dla Ciebie i synka ❤

Dziewczyny, lekarze mówią, że moja córa świetnie daje rade, organizm zwalcza infekcje. Mało straciła na wadze. Może zaraz zacznie przybierać. Jest tylko wspomagana tlenem w nosek. A tak łapie oddechy samodzielnie ❤
Oby tak dalej i wszystko pójdzie w dobrą stronę...
Krajka Twoja córeczka ważyła przy porodzie 1400, to bardzo fajna waga już! Jakiś czas temu śledzilam pewne forum, dziewczynie urodziła się córcia w 29tym tyg., waga 960 g. W tej chwili dziewczynka około półtora roczku, po wczesniactwie ani śladu. No i przy mnie prawie, koleżanka z pokoju urodziła synka, jak już pisałam 1500 g. Chłopczyk w tej chwili 2 lata, rozwija się jak rówieśnicy. U Was też wszystko bedzie dobrze! Tyle że przez pierwsze miesiące wiadomo - nerwy, bo nie możecie dziecka normalnie do domu zabrać, jak inni. Z czasem, powolutku, się ułoży 🙂 Zdrówka dla Was!!!
 
Malinka ja też jestem cały czas w szpitalu, nawet jest całkiem dobrze 🙂 doktor się śmieje, że mam tu małe centrum dowodzenia ( laptop, tablet I telefon na stole 😁) I dietę pudelkowa z domu 😋
Dużo Ci jeszcze zostało wakacji w tym hotelu? 😁 Nie ma co narzekać, wszystko mamy dostępne - łazienka, ciepłe posiłki, przyniosa, posprzataja, badania na miejscu, leki, opieka... 😁 Gdyby nie tęsknota za Ukochanym, za dziećmi 😞... moglabym tu siedzieć nawet do przyszłego lata 😁
 
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Karmimy sie cycem ale... cholera sucho w nich... laktacja pewnie jutro przyjdzie... i syn chyba gloduje ale nic nie płacze. Ja wiedziałam, że tak będzie.

Jeżeli chodzi o pobyt w szpitalu, to jest super. Cisza i spokój. @Sunflower01 pampersy daja, ubranka też, podkłady poporodowe i podkłady do przewijania również. Opiekę medyczną mam super.
Śniadanko i obiad pierwsza klasa. Cisza i spokój. Z pokoju dzwoni się na dół do apteki czy restauracji i zamawiasz co chcesz i panie przynoszą do pokoju.

Niebieskie pudelko jako reklama zapchaj dziurę też miło zapakowane hehe

Nie miałam czasu poznać polożnej ale super kobieta przez te kilka minut 😀
 

Załączniki

  • 20200809_132512.jpg
    20200809_132512.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 90
  • 20200809_132541.jpg
    20200809_132541.jpg
    887,6 KB · Wyświetleń: 85
Dużo Ci jeszcze zostało wakacji w tym hotelu? 😁 Nie ma co narzekać, wszystko mamy dostępne - łazienka, ciepłe posiłki, przyniosa, posprzataja, badania na miejscu, leki, opieka... 😁 Gdyby nie tęsknota za Ukochanym, za dziećmi 😞... moglabym tu siedzieć nawet do przyszłego lata 😁
A nie jestem pewna, najpierw było że do końca, potem że do 34, A teraz że może w 30 tc bo się nic nie dzieje I mój doktor mówi że mnie wypuści w bezpiecznym tygodniu, brzuch mięciutki jak masełko, szyjka stoi 🙂
Za to już zapowiedział że przed planowanym terminem na pewno szybciej się zobaczymy w szpitalu, bo chce dopilnować, żeby było wszystko ok.
 
@Amnesia super gratulacje. Rewelacja, że się samo zaczęło. A na te 2 parte możemy sobie piątkę przybić. I też po 2 godzinach byłam już pod prysznicem.
Zdróweczka dla Ciebie i synka ❤️

Dziewczyny, lekarze mówią, że moja córa świetnie daje rade, organizm zwalcza infekcje. Mało straciła na wadze. Może zaraz zacznie przybierać. Jest tylko wspomagana tlenem w nosek. A tak łapie oddechy samodzielnie ❤️
Oby tak dalej i wszystko pójdzie w dobrą stronę...

Cudowne wiadomości! 💕💞
 
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Karmimy sie cycem ale... cholera sucho w nich... laktacja pewnie jutro przyjdzie... i syn chyba gloduje ale nic nie płacze. Ja wiedziałam, że tak będzie.

Jeżeli chodzi o pobyt w szpitalu, to jest super. Cisza i spokój. @Sunflower01 pampersy daja, ubranka też, podkłady poporodowe i podkłady do przewijania również. Opiekę medyczną mam super.
Śniadanko i obiad pierwsza klasa. Cisza i spokój. Z pokoju dzwoni się na dół do apteki czy restauracji i zamawiasz co chcesz i panie przynoszą do pokoju.

Niebieskie pudelko jako reklama zapchaj dziurę też miło zapakowane hehe

Nie miałam czasu poznać polożnej ale super kobieta przez te kilka minut 😀
Dzwonisz do restauracji i zamawiasz jedzenie?! Ty w Polsce leżysz 😂?
 
reklama
Do góry