reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Witam się z Wami. W piątek zaczynam 40 tydzień, dzisiaj wtorek a tu nadal cisza, żadnego skurczu. Czop odszedł prawie 2 tyg temu, brzuch opadł prawie 3 tyg temu. Lekarz do mnie dzwonił i powiedział, ze taka moja uroda. Jaka? Podobno często kobiety z tą niewydolnością ciśnieniowo-szykową przenoszą ciążę. No ja nie mogę, bo mam cukrzycę ciążową więc do niedzieli mam czas, a jak nie to na pocieszenie moj doktorek mowi tak:
"W poniedziałek zapraszam na odział, podamy oksytocynkę, damy znieczulenie, rozwarcie duze jest, to szybko pójdzie, bo Pani i tak do poniedziałku raczej nie urodzi" - te słowa piszczą mi w uszach jak klakson. Pytał czy "coś działamy z mężem" no i co z tego jak nic się nie dzieje. Wczoraj cały dzień na spacerze, łażenie po sklepach, wieczorem skakanie na piłce i jedyne czego dostałam to bólu głowy. Przepraszam, że Wam tu narzekam ale jestem sfrustrowana, bo czuję się oszukana.
Cierpliwości ♥️
Czekam na forum aż zobaczę Twoje Maleństwo ♥️ i opuszczę ten wątek. Powoli wymieniamy się z Nowymi Szyjkami 😜 nam już czas uciec w pieluchy
 
Dziewczyny ja dziś, wizyta, u mnie 36+3 i sama nie wiem jakie info byłby dobre.. Bo pomalo pasowałoby się szykować do porodu..
Najlepsze byłoby info, że wszystko jest z Wami w porządku. Do donoszenia zostały Tobie 4 dni, to oczywiście niewiele, ale lepiej jeszcze poczekać chwilę. Ja bym na Twoim miejscu skoro masz i jakąś czynność skurczową, i szyjkę krótszą zaczęłabym się szykować po skoncznym 38tc. Dziecku najlepiej jest u Ciebie, niech tam rośnie bezpiecznie 😊.
 
reklama
Do góry