reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny, czy badania wątrobowe pod kątem cholestazy to lekarze zlecają standardowo w ktoryms tc czy tylko podlega to badaniu jak są jakies objawy? Miała ktoraś z Was te badania? Bo ostatnio cos mi to siedzi w glowie i chyba zaczynam sie nakrecać😱
 
reklama
Dziewczyny, czy badania wątrobowe pod kątem cholestazy to lekarze zlecają standardowo w ktoryms tc czy tylko podlega to badaniu jak są jakies objawy? Miała ktoraś z Was te badania? Bo ostatnio cos mi to siedzi w glowie i chyba zaczynam sie nakrecać😱
Przy cholestazie ponoc swędzą dłonie i stopy Zwłaszcza.
 
Dziewczyny, czy badania wątrobowe pod kątem cholestazy to lekarze zlecają standardowo w ktoryms tc czy tylko podlega to badaniu jak są jakies objawy? Miała ktoraś z Was te badania? Bo ostatnio cos mi to siedzi w glowie i chyba zaczynam sie nakrecać😱
A masz jakieś objawy? Swędzenie? Powikłania z wcześniejszych ciąż lub genetyczne predyspozycje?
Ja robiłam na własną rękę, żeby się upewnić, że swędzenie to uczulenie a nie cholestaza.
 
A masz jakieś objawy? Swędzenie? Powikłania z wcześniejszych ciąż lub genetyczne predyspozycje?
Ja robiłam na własną rękę, żeby się upewnić, że swędzenie to uczulenie a nie cholestaza.
O predyspozycjach to nie mam pojęcia ale cos ostatnio dłonie mnie swędzą ale nie od wewnątrz tylko na wierzchu i nie jest to jakieś strasznie upierdliwe. Zastanawiam sie czy to nie od szorowania przed luteiną ale główka juz pracuje 😉
W przyszlym tygodniu będę robila badania to chyba sobie zrobię dla świętego spokoju
 
O predyspozycjach to nie mam pojęcia ale cos ostatnio dłonie mnie swędzą ale nie od wewnątrz tylko na wierzchu i nie jest to jakieś strasznie upierdliwe. Zastanawiam sie czy to nie od szorowania przed luteiną ale główka juz pracuje 😉
W przyszlym tygodniu będę robila badania to chyba sobie zrobię dla świętego spokoju
Sprawdzić zawsze możesz, tylko zerknij dokładnie, co tam trzeba zbadać, bo wynik można ocenić tylko ze wszystkich wskaźników.
Albo... Nie wkręcaj się 😉
 
Cześć dziewczyny, właśnie po 17 tygodniach opuścił mnie mój przyjaciel 😂😊😁
 

Załączniki

  • 20200730_090709.jpg
    20200730_090709.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 79
reklama
Do góry