reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja oczywiście mam nowy problem lekarz zlecił badanie ogólne moczu ktoro wyszło dobre ale ja oczywiście zrobiłam
Posiew moczu wyszla mi bakteria Szpitalna ostatni posiew robilam 3tyg temu I tego nie bylo przypomnę ze2 tyg miałam
Zakładany szew w wyniku- klebsiella pneumoniae 10^4 - wynik wątpliwy ilość nieznanienna kliniczna wynik do powtórzenia jeden lekarz karze brać antybiotyk drugi powtórzyć i zobaczyć a ja już panikuje
 
reklama
Ja oczywiście mam nowy problem lekarz zlecił badanie ogólne moczu ktoro wyszło dobre ale ja oczywiście zrobiłam
Posiew moczu wyszla mi bakteria Szpitalna ostatni posiew robilam 3tyg temu I tego nie bylo przypomnę ze2 tyg miałam
Zakładany szew w wyniku- klebsiella pneumoniae 10^4 - wynik wątpliwy ilość nieznanienna kliniczna wynik do powtórzenia jeden lekarz karze brać antybiotyk drugi powtórzyć i zobaczyć a ja już panikuje
Ja chyba bym zaufała temu od antybiotyku. Taka infekcja może być bardzo groźna. Nie wiadomo jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy. Zapytaj się czy antybiotyk który lekarz proponuje jest bezpieczny dla Dziecka, jak bardzo przenika przez łożysko. Jak nie przenika to bym brała na już... Zawsze możesz zapytać czy inny antybiotyk nie będzie lepszy, bezpieczniejszy. Porozmawiaj z lekarzem o wszystkich "za" i "przeciw".
 
Ja chyba bym zaufała temu od antybiotyku. Taka infekcja może być bardzo groźna. Nie wiadomo jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy. Zapytaj się czy antybiotyk który lekarz proponuje jest bezpieczny dla Dziecka, jak bardzo przenika przez łożysko. Jak nie przenika to bym brała na już... Zawsze możesz zapytać czy inny antybiotyk nie będzie lepszy, bezpieczniejszy. Porozmawiaj z lekarzem o wszystkich "za" i "przeciw".
Lekarz powiedział ze ten który mi zapisał jest bezpieczny ale już jestem w panice czy to wystarczy :(((((
 
Ja mam zawsze jakiegoś pecha musieli mnie zarazić w szpitalu
To bardzo upierdliwy szczep. Możliwe, że po jednej serii antybiotu dadzą drugą. Wyleczysz się do porodu. Dziecko nie powinno tego złapać to mogłoby być problematyczne dla ewentualnego wcześniaka. Może wcześniej miałaś infekcję? I dlatego szyjka Ci leciała?

Gratuluje Ci, że trzymasz rękę na pulsie! Posiew to był świetny pomysł. Jesteś bezpieczna masz już leczenie ♥️
 
Bierz antybiotyk jak najszybciej.

Infekcje najczęściej wywołują wczesny poród. I niestety powodują zgony wcześniakach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry