reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny! Właśnie się dowiedziałam, że znajoma rodziła pod koniec maja..i musiała rodzić w maseczce! Tak jakby bez maseczki poród nie był wystarczająco męczący.. 🙄 może warto się zorientować jak wygląda kwestia w waszych szpitalach, jeśli mają też taką zasadę to może warto chociaż wynegocjować przyłbice 🤔
Myślę że to będzie w większości szpitali. A nie wiem czy przyłbica nie zaparuje podczas pierwszej serii oddychania... Ale to moje domysły tylko.
 
reklama
Jeszcze rękawiczki gumowe-ogrdowe powinni dać i gumiaki 😟
Dziewczyny pijecie kawę obecnie? Nie wiem czy to przez hormony, czy małemu nie smakuje ale od dwóch dni robiąc kawę z ekspresu zaczęło mnie mdlić od samego zapachu, więc spróbowałam fusiastej i też to samo tylko po rozpuszczalnej nic ale nie chcę jej pić, bo mam cukrzycę ciążową więc po co ryzykować starzejącym się łożyskiem i moje kolejne pytanie jest takie czy któraś z Was pije jakąś inną kawę? Tylko nic zbożowego z racji cukrzycy. Piję filiżankę dziennie, bo moje ciśnienie to 80/67. Wiem jak umarlak, ale jak nie wypiję, to leżę i też umieram. Macie coś sprawdzonego?
 
Jeszcze rękawiczki gumowe-ogrdowe powinni dać i gumiaki 😟
Dziewczyny pijecie kawę obecnie? Nie wiem czy to przez hormony, czy małemu nie smakuje ale od dwóch dni robiąc kawę z ekspresu zaczęło mnie mdlić od samego zapachu, więc spróbowałam fusiastej i też to samo tylko po rozpuszczalnej nic ale nie chcę jej pić, bo mam cukrzycę ciążową więc po co ryzykować starzejącym się łożyskiem i moje kolejne pytanie jest takie czy któraś z Was pije jakąś inną kawę? Tylko nic zbożowego z racji cukrzycy. Piję filiżankę dziennie, bo moje ciśnienie to 80/67. Wiem jak umarlak, ale jak nie wypiję, to leżę i też umieram. Macie coś sprawdzonego?
Ciężko mi coś doradzić, bo ja w ogóle nie pije kawy. Jedynie zbożowa baaaardzo rzadko, ale może dziewczyny coś Ci poleca.

Dziewczyny, takie informacje to ja lubię : dołączam jutro do mamusiek leżących w domu 😁 ufff
 
Jeszcze rękawiczki gumowe-ogrdowe powinni dać i gumiaki 😟
Dziewczyny pijecie kawę obecnie? Nie wiem czy to przez hormony, czy małemu nie smakuje ale od dwóch dni robiąc kawę z ekspresu zaczęło mnie mdlić od samego zapachu, więc spróbowałam fusiastej i też to samo tylko po rozpuszczalnej nic ale nie chcę jej pić, bo mam cukrzycę ciążową więc po co ryzykować starzejącym się łożyskiem i moje kolejne pytanie jest takie czy któraś z Was pije jakąś inną kawę? Tylko nic zbożowego z racji cukrzycy. Piję filiżankę dziennie, bo moje ciśnienie to 80/67. Wiem jak umarlak, ale jak nie wypiję, to leżę i też umieram. Macie coś sprawdzonego?
A ja przed ciąża nie lubiłam kawy, a teraz codziennie bym mogła pić. Moja mama mówiła, że w ciąży ze mną nie mogła przestać jeść fusów od kawy. Czasami specjalnie robiła kawę, wylewala ja i zjadala fusy xD
 
A ja przed ciąża nie lubiłam kawy, a teraz codziennie bym mogła pić. Moja mama mówiła, że w ciąży ze mną nie mogła przestać jeść fusów od kawy. Czasami specjalnie robiła kawę, wylewala ja i zjadala fusy xD
A jak sytuacja u Ciebie? Szew trzyma? Jak po połówkowych badaniach? Bo my chyba mniej więcej w podobnych tyg ciąży jesteśmy
 
Hejka , jestem po wizycie mała waży 1,5kg jest malutka ale mieści się w normie przepływy w główce oraz pepowinie idealne. przytuła mi 400 gram w niespełna 2 tygodnie , Jednak chyba coś w tym jest bo i ja też wzięłam się za jedzenie i przytylam łącznie 6kg😊 mamy już prawie 32 tydzien i za 2 tygodnie wstaje z wyra i mam zacząć normalnie funkcjonować!!! Jej ale się cieszę pojadę Od razu kupić wózek ❤ pessar trzyma idealnie i mój lekarz powiedział że będzie go wyjmować w 37tyg. Więc jeszcze 2 tygodnie i łącznie leżałam 14 tygodni 😱 od 20 tygodnia.
 
Hejka , jestem po wizycie mała waży 1,5kg jest malutka ale mieści się w normie przepływy w główce oraz pepowinie idealne. przytuła mi 400 gram w niespełna 2 tygodnie , Jednak chyba coś w tym jest bo i ja też wzięłam się za jedzenie i przytylam łącznie 6kg😊 mamy już prawie 32 tydzien i za 2 tygodnie wstaje z wyra i mam zacząć normalnie funkcjonować!!! Jej ale się cieszę pojadę Od razu kupić wózek ❤ pessar trzyma idealnie i mój lekarz powiedział że będzie go wyjmować w 37tyg. Więc jeszcze 2 tygodnie i łącznie leżałam 14 tygodni 😱 od 20 tygodnia.
Gratulacje! Jestem z Ciebie mega dumna, wspaniałe wieści :)
 
reklama
A jak sytuacja u Ciebie? Szew trzyma? Jak po połówkowych badaniach? Bo my chyba mniej więcej w podobnych tyg ciąży jesteśmy
U mnie w porządku jak na razie. Byłam w zeszłym tygodniu na wizycie. Szew się trzyma, ale dopadła mnie w weekend jakas infekcja. Ciągle szczypie i swedzi. Dostałam globulki i maść i mam nadzieję że szybko przejdzie. Na usg w 24+1 mała miała 886g 🤭🤭 dzisiaj 25+3 leci. 25 czerwca idę na krzywą cukrową, cykam się, bo mnie odrzuciło od słodkiego i co rano mam mdłości :O
 
Do góry