reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No tak bo co chwilę coś mi się dzieje, jeden dzień spokoju na drugi coś nie tak i tak w kółko. Jak nie krew, to ból brzucha co chwilę albo schiza że wody płodowe się sączą lub tak jak dzisiaj te brązowe plamienia no po prostu tragedia, już marzę żeby się to wszystko skończyło
Oj uwierz że ja też. Nie wytrzymuje już tej presji tego strachu
 
reklama
Brzuch mi twardnieje i to czesto, tak mam od 20 tygodnia codziennie 😉 od 4 boli jak na okres, ale teraz jak mi to poleciła to już c nie bolało ani nie boli

Twoja ciąża jest już bardzo wysoko. W poprzedniej ciąży podczas aplikowania luteiny też miałam lekko brązowe upławy. Okazało się, że im ciąża wyższa tym bardziej wszystko w środku delikatne i mocno ukrwione. Musiałam urazić naczynko. Mogło tak być i u Ciebie 😉 teraz mam luteinę i macmirror i po tym ostatnim to wszystko żółte 😣
 
Twoja ciąża jest już bardzo wysoko. W poprzedniej ciąży podczas aplikowania luteiny też miałam lekko brązowe upławy. Okazało się, że im ciąża wyższa tym bardziej wszystko w środku delikatne i mocno ukrwione. Musiałam urazić naczynko. Mogło tak być i u Ciebie 😉 teraz mam luteinę i macmirror i po tym ostatnim to wszystko żółte 😣
Dzisiaj znowu... Jeszcze przed włożeniem luteiny, tylko że teraz takie jak kawa z mlekiem
 
Twoja ciąża jest już bardzo wysoko. W poprzedniej ciąży podczas aplikowania luteiny też miałam lekko brązowe upławy. Okazało się, że im ciąża wyższa tym bardziej wszystko w środku delikatne i mocno ukrwione. Musiałam urazić naczynko. Mogło tak być i u Ciebie 😉 teraz mam luteinę i macmirror i po tym ostatnim to wszystko żółte 😣
Może szyjka się całkiem skróciła i pessar już nie trzyma i dlatego tak się dzieje, już sama nie wiem co o tym myśleć, wizytę mam jutro o 8 rano
 
Może szyjka się całkiem skróciła i pessar już nie trzyma i dlatego tak się dzieje, już sama nie wiem co o tym myśleć, wizytę mam jutro o 8 rano
Ale naprawdę nie przejmuj się nawet gdyby coś się zaczęło dziecku nic się nie stanie ! Ciaze masz donoszoną😊 ja się będę cieszyła jak dotrwam do tego 34 tygodnia i niech się dzieje co chce. U mnie w rodzinie co 2 dziecko rodzilo się na przełomie 34-35 i wszyscy zdrowi !!!
 
Ale naprawdę nie przejmuj się nawet gdyby coś się zaczęło dziecku nic się nie stanie ! Ciaze masz donoszoną😊 ja się będę cieszyła jak dotrwam do tego 34 tygodnia i niech się dzieje co chce. U mnie w rodzinie co 2 dziecko rodzilo się na przełomie 34-35 i wszyscy zdrowi !!!
A odklejanie łożyska? Za dużo chyba internetow w ostatnim czasie ...😣
 
Dzień dobry :)
Lekko ponad tydzień temu okazało się, że szyjka ma 26 mm, to byl początek 17 tc. Poszłam na ekstra wizytę ze względu na dokuczające bóle, skórcze i napinania brzucha. Biorę luteine 2x100, magnez i nospe i nakaz oszczędzania sie na maksa. Jutro mam wizytę i chyba zwariuje do tego czasu.

Poczytałam Was troche o jesteście super dzielne :) ja sie rozklejam caly czas.
 
reklama
Jutro mam na 8 godzinę

Lepiej przestań czytać głupoty. Jutro masz wizytę i lekarz wszystko sprawdzi. Jeżeli wydzielina ma kolor kawy z mlekiem l, to najprawdopodobniej jest pozostałością po wczorajszym plamienia tak jak było u mnie. Najważniejsze, że nie masz skurczy, nic Cię nie boli i nie krwawisz, bo plamić, a krwawić to całkiem co innego. Żywa krew jest oznaką, że coś się dzieje, ale Ty jej nie miałaś. Nie możesz się tak denerwować. Ja i w tej ciąży na samym początku 7 tyg miałam plamienia więc wiem czym są upławy kawy z mlekiem. Ja też mam jutro lekarza i trzymam kciuki za Ciebie! 😊
 
Do góry