reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Cześć Dziewczyny 😊 jestem już po wizycie i szyjka nadal twarda i zamknięta i 3,1cm...także bez zmian a mały rośnie 850 g❤😁 wg lekarza mogę i powinnam w miarę normalnie funkcjonować i nie leżeć tyle( tylko ja się boje więcej ruszać 😔) . I nie wiem co robić i kogo słuchać.
A u Nas dzisiaj 26+0 i ogromnie się cieszę kolejnym tygodniem 😊

No ale mogę jechać na Boże Ciało wg niego do mojej mamy na działkę ( a mieszkamy w bloku z mężem).
 
Cześć Dziewczyny 😊 jestem już po wizycie i szyjka nadal twarda i zamknięta i 3,1cm...także bez zmian a mały rośnie 850 g❤😁 wg lekarza mogę i powinnam w miarę normalnie funkcjonować i nie leżeć tyle( tylko ja się boje więcej ruszać 😔) . I nie wiem co robić i kogo słuchać.
A u Nas dzisiaj 26+0 i ogromnie się cieszę kolejnym tygodniem 😊

No ale mogę jechać na Boże Ciało wg niego do mojej mamy na działkę ( a mieszkamy w bloku z mężem).
Super wiadomości!
 
Hej dziewczyny, mam takie pytanie czy też jak macie wyciek tabletek to czasem on jest koloru brązowego? Bo właśnie przed chwilą tak miałam i już zaczynam panikować czy wszystko ok czy może to być stara krew 😨
 
Proszę o szybką odp od dziewczyn co mają pessar, bo często mi się " wylewa " ale nie miałam tak że koloru brązowego i nie wiem co robić
 
Ja też właśnie stosuje nystatynę już od ponad 3 tygodni i nie wiem już sama, zaraz się skontaktuje z lekarzem
Miałam raz taki kolor jak leczyłam infekcje globulkami robionymi w aptece po pierwszych dwóch dniach stosowania byłam przerażona ale to widocznie ta infekcja była taka ostra...Ale to było dużo przed pessarem
Edit : daj znać co ci Lekar powiedział na to
 
reklama
Do góry