reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Miałyście wcześniej uczucie nie wiem jak to opisać ale jakbyście miały w srodku jakiś tampon A oprócz tego takie uczucie jakby rozpierania parcia na mocz? Ja mam od kilku dni i nie wiem czy to normalne czy może się szyjka skraca
 
reklama
A jak u Ciebie sytuacja ?
Leżę i walczę dalej, plecy i boki bolą jak cholera. Akurat mąż ma 2tyg urlopu to mi odejdzie szykowanie jedzenia, zostaje WC i kąpiel, której się zaczęłam bać, bo na siedząco w wannie. Mały zaczął mnie tak nisko chyba rączkami smyrać i mam wrażenie, że zaraz wyskoczy i jednocześnie w momencie smyrania czuję w pochwie takie lekkie szczypanie. Zauważyłam, że płycej wchodzi mi palec przy aplikacji luteiny :/ mam już tyle siwych włosów...
 
Miałyście wcześniej uczucie nie wiem jak to opisać ale jakbyście miały w srodku jakiś tampon A oprócz tego takie uczucie jakby rozpierania parcia na mocz? Ja mam od kilku dni i nie wiem czy to normalne czy może się szyjka skraca
Ja też mam tak od paru dni a 2 dni temu byłam badana i wszystko wyglądało super. A parcie na mocz mam caly czas ide do lazienki a tam nic i tak co chwila.
 
Leżę i walczę dalej, plecy i boki bolą jak cholera. Akurat mąż ma 2tyg urlopu to mi odejdzie szykowanie jedzenia, zostaje WC i kąpiel, której się zaczęłam bać, bo na siedząco w wannie. Mały zaczął mnie tak nisko chyba rączkami smyrać i mam wrażenie, że zaraz wyskoczy i jednocześnie w momencie smyrania czuję w pochwie takie lekkie szczypanie. Zauważyłam, że płycej wchodzi mi palec przy aplikacji luteiny :/ mam już tyle siwych włosów...
A który masz tc? Masz szew albo pesser?
 
reklama
O jejku to rzeczywiście czemu chociaż pessera lekarz nie da? Od kiedy masz taka szyjkę ?
Od czwartkowej wizyty czyli 32+1. Wcześniej 3cm a 30tc 21mm.Lekarz uważa, że się uda dotrwać do bezpiecznego terminu a, że szyjka miękka i mam twardnienie brzucha, to możemy tylko więcej szkód zrobić pessar em... Mam leżeć i brać luteinę, magnez. No i lekarzowi wg wielkości maluszka od 20tc wychodzi ,ze jest 2 tyg do przodu. Ja liczę wg swojego, że tak powiem kalendarzyka
 
Do góry