reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Witam się z Wami i życzę miłego dnia. Dzisiaj mam spotkanie z diabetologiem ale chyba muszę go zmienić. Zjadłabym czekoladę... Zapakuję do torby do szpitala i zjem całą po porodzie. 😁
 
reklama
Haha no w okolicy lasów dużo 😁 ale ja tu bardziej w stronę Lubaczowa, Tomaszowa... ☺

To i tak niedaleko hehe ja na pograniczu Lubelszczyzny z Podkarpaciem. Ale poród w Rzeszowie. Pamiętam jak mąż się irytował gdy po porodzie musiał jeździć 80km i papiery w Rzeszowskim urzędzie załatwiać hehe

Tak się zastanawiam co z tą naszą koleżanką @Monikacyganiocha ... Wczoraj jej nie było. Dzisiaj musi stawić się na ktg z torbą spakowaną. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Była bardzo zestresowana. Ja mam wizytę w poniedziałek i już mnie w żołądku ściska 😐
 
To i tak niedaleko hehe ja na pograniczu Lubelszczyzny z Podkarpaciem. Ale poród w Rzeszowie. Pamiętam jak mąż się irytował gdy po porodzie musiał jeździć 80km i papiery w Rzeszowskim urzędzie załatwiać hehe

Tak się zastanawiam co z tą naszą koleżanką @Monikacyganiocha ... Wczoraj jej nie było. Dzisiaj musi stawić się na ktg z torbą spakowaną. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Była bardzo zestresowana. Ja mam wizytę w poniedziałek i już mnie w żołądku ściska 😐
Na szczęście teraz można urząd załatwić przez internet profilem zaufanym to nie trzeba będzie jeździć :) jeszcze nie mamy ani ja ani mąż ale trzeba ogarnąć hehe ☺️
No @Monikacyganiocha wywołujemy cię, daj znać jak tam sprawy stoją ☺️
U mnie wizyta w środę.. Też już odliczam.. Najgorsze ze chyba znowu mnie infekcja dopadla🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️na szczęście mam w lodówce nystatyne doktorek dał na zapas w razie w...
 
Na szczęście teraz można urząd załatwić przez internet profilem zaufanym to nie trzeba będzie jeździć :) jeszcze nie mamy ani ja ani mąż ale trzeba ogarnąć hehe ☺
No @Monikacyganiocha wywołujemy cię, daj znać jak tam sprawy stoją ☺
U mnie wizyta w środę.. Też już odliczam.. Najgorsze ze chyba znowu mnie infekcja dopadla🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️na szczęście mam w lodówce nystatyne doktorek dał na zapas w razie w...

Ale Ty już daleko jesteś i zaraz 8 miesiąc kończysz, a ja dopiero będę zaczynać 😶 ale Ci zazdroszczę. Torba do porodu spakowaną??? Ja się za swoją zabrać nie mogę... Ja jeszcze infekcji nie miałam - od pukać. Strasznie się boję infekcji z pessara eh
 
Ale Ty już daleko jesteś i zaraz 8 miesiąc kończysz, a ja dopiero będę zaczynać 😶 ale Ci zazdroszczę. Torba do porodu spakowaną??? Ja się za swoją zabrać nie mogę... Ja jeszcze infekcji nie miałam - od pukać. Strasznie się boję infekcji z pessara eh
Ja i przed pessarem miałam często.. W tej ciazy to masakra... A wcześniej miałam spokój z infekcjami, 🤷🏻‍♀️ No ja jutro kończę 33 tydzień.. I zaczynami 34 uff 🥰ale jeszcze troszkę...
Torbę mam od dawna spakowaną bo byłam tak przerażona przedwczesnym porodem ze wolałam być przygotowana 😁 wszystko już poprane poprasowane i czeka ☺️ jedynie na łóżeczko nadal czekam już mnie zaczynają irytować tym że to tak długo trwa
 
No ja sobie zamówiłam dostawkę do łóżka, bo po córce sprzedałam i kurcze już 4 tydzień minął, i nie ma. Ty masz już wszystko, a ja pranie i prasowanie zacznę gdy skończę 34 tyg tzn mąż zacznie hehe ja jutro zaczynam 31. Jak to się wszystko wolno toczy... Marzyłam o basenie, a tu lipa. Butelki kupujecie teraz czy dopiero gdy będziecie zmuszone?
 
reklama
To i tak niedaleko hehe ja na pograniczu Lubelszczyzny z Podkarpaciem. Ale poród w Rzeszowie. Pamiętam jak mąż się irytował gdy po porodzie musiał jeździć 80km i papiery w Rzeszowskim urzędzie załatwiać hehe

Tak się zastanawiam co z tą naszą koleżanką @Monikacyganiocha ... Wczoraj jej nie było. Dzisiaj musi stawić się na ktg z torbą spakowaną. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Była bardzo zestresowana. Ja mam wizytę w poniedziałek i już mnie w żołądku ściska 😐
Hejka jestem jestem. Wczoraj miałam dzień aby sobie to wszystko poukładać w głowie🤔 wiecie najpierw podejrzenie zespołu downa potem coś z serduszkiem brak szyjki a teraz hipotrofia dużo tego co ? 😔 ale koniec tego lamentu bo szkoda mi tej mojej kruszynki 🤰 Torba do szpitala spakowana KTG na 15 więc zostaje mi się tylko pomodlić aby przepływy były super i że córeczka dobrze się czuje a malutka jest po tatusiu ❤ i nie ma co dziś wracam z mężem do domu!!!!!!!!!
 
Do góry