reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hejka jestem jestem. Wczoraj miałam dzień aby sobie to wszystko poukładać w głowie🤔 wiecie najpierw podejrzenie zespołu downa potem coś z serduszkiem brak szyjki a teraz hipotrofia dużo tego co ? 😔 ale koniec tego lamentu bo szkoda mi tej mojej kruszynki 🤰 Torba do szpitala spakowana KTG na 15 więc zostaje mi się tylko pomodlić aby przepływy były super i że córeczka dobrze się czuje a malutka jest po tatusiu ❤ i nie ma co dziś wracam z mężem do domu!!!!!!!!!

Tak jest! Ja jeździłam z torbą od 28 tyg i tak wyjeździłam do 41. Za dużo zmartwień jak na jedną drobną kobietę. Wszystko będzie ok. Kto tam Cię będzie chciał do szpitala. Będziesz niepotrzebnie łóżko zajmować. Zdrowi w szpitalu nie leżą jak to mówi moja babcia hehe ✊😉
 
reklama
Ale Wam zazdroszczę ja dopiero 16 skończyłam

Szybko zleci. Za 4tyg masz połowę, a poza tym musisz przejść każdy tydzień po to, żeby poczuć te dolegliwości i uroki bycia ciężarną hehe ja już nawet kanapkę rano dzielę na 4 części i co 15 min zjadam jeden kawałek by w ciągu godziny się wyrobić, bo inaczej mi się cała nie mieści 😁 a jeszcze jak chodzę, to nie mówię bo nie daję rady i sapię jak stary psina 😣
 
Szybko zleci. Za 4tyg masz połowę, a poza tym musisz przejść każdy tydzień po to, żeby poczuć te dolegliwości i uroki bycia ciężarną hehe ja już nawet kanapkę rano dzielę na 4 części i co 15 min zjadam jeden kawałek by w ciągu godziny się wyrobić, bo inaczej mi się cała nie mieści 😁 a jeszcze jak chodzę, to nie mówię bo nie daję rady i sapię jak stary psina 😣
Już bym chciała być w bezpiecznym tygodniu to wtedy się będę cieszyć 🙌
 
Mam jakiś kryzys dzisiaj i nic mi się nie chce. Nawet przez okno patrzeć. Tak chciałabym już funkcjonować jak normalna osoba eh
 
Jutro wizyta u ginekologa i od rana jestem niespokojna...kurcze tak się boję 😞

O widzę, że się już zaczyna nerwówka przed wizytami. Ja mam w poniedziałek i aż mnie skręca. Nie bój się. Lekarz nie bije 😉 ile już z nami jesteś? Zleciało prawda? Jak cię nic nie boli, nie plamisz/krwawisz tylko już męczy cię ten odpoczynek to nie ma się czym martwić 😊
 
O widzę, że się już zaczyna nerwówka przed wizytami. Ja mam w poniedziałek i aż mnie skręca. Nie bój się. Lekarz nie bije 😉 ile już z nami jesteś? Zleciało prawda? Jak cię nic nie boli, nie plamisz/krwawisz tylko już męczy cię ten odpoczynek to nie ma się czym martwić 😊
Faktycznie masz rację, już leci 5 tydzień 😉 oj dajecie siłę dziewczyny 😊
Chyba się martwię bo każdy dłuższy ruch kończy się tym, że brzuch jest znowu twardy i tak się martwię...taka moja natura 😁
 
reklama
Hehe każda z nas przezywa wizyty ☺️czy z problemami czy bez każda ciężarna ma chyba stresy z wizytami :) dziewczyny nie myślcie o mijających dniach bo się wtedy ciaaagnie... Wiem sama po sobie ale tak patrząc że od 25 tyg leżę to nawet jakoś to zleciało... Oczywiście patrząc z tego obecnego momentu bo wcześniej to matko i córko jak to długo trwało 😁🙆‍♀️
Dzis mi mignął dzień nawet nie wiem kiedy, była dziś u mnie Położna, to dostałam nowa makulaturę do edukacji hehe będę miała co robić😁
Mam problem z powiadomieniami... Naskrobalyscie tyle stron a mi ani jedni powiadomienie nie przyszło... Ostatnio cały czas tak... Jak nie wejdę na wątek to nie wiem nawet że coś piszecie 😠
 
Do góry