reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A gdzie jest ta klinika? Ostatnio tak z nimi rozmawiałam i nie wiedzą nawet od czego zacząć i na jaki koszt się szykować w pierwszej fazie no i jakie warunki trzeba spełniać, aby chociaż jakieś badania mogli zrobić. Wiesz coś może?
 
reklama
A gdzie jest ta klinika? Ostatnio tak z nimi rozmawiałam i nie wiedzą nawet od czego zacząć i na jaki koszt się szykować w pierwszej fazie no i jakie warunki trzeba spełniać, aby chociaż jakieś badania mogli zrobić. Wiesz coś może?
W Białymstoku my dojeżdżałyśmy 500 km ale warto najlepiej umówić się na wizytę wtedy lekarz robi wywiad a na miejscu jest laboratorium wiec zleca badania kobiecie a mąż oddaje nasienie wyniki są po 2h
 
Wtedy jest kolejna wizyta omawiająca wyniki i pomysł na leczenie

Wiem, że jest im ciężko gdy widzą naszą córkę i do tego ja jestem znów w ciąży. Gdy chcieliśmy ogłosić, że będziemy rodzicami po raz drugi najpierw powiedzieliśmy im. Bez żadnego ,,buum" tylko tak po prostu. Cieszyli się ale ten ból widać w oczach. Dopiero później powiedzieliśmy rodzicom.

Może akurat właśnie w klinice im pomogą. Na pewno im o niej powiem, bo na razie są na etapie wyboru i widać ich zagubienie.
 
Wiem, że jest im ciężko gdy widzą naszą córkę i do tego ja jestem znów w ciąży. Gdy chcieliśmy ogłosić, że będziemy rodzicami po raz drugi najpierw powiedzieliśmy im. Bez żadnego ,,buum" tylko tak po prostu. Cieszyli się ale ten ból widać w oczach. Dopiero później powiedzieliśmy rodzicom.

Może akurat właśnie w klinice im pomogą. Na pewno im o niej powiem, bo na razie są na etapie wyboru i widać ich zagubienie.
Wiem ze dobra klinika to podstawa
 
Na pewno im wspomnę. A tak już poza problemami ciążowymi mam pytanie. Może mi ktoś polecić stanik do karmienia lekko usztywniany? Bo ja już pół internetu przekonałam, a mój mąż jak mi prezent w esotiqu robił, to nie pomyślał o karmieniu hehe
 
Dziewczyny jestem dzis po wizycie 32+1 szyjka 15mm:( dwa tygodnie temu 21mm,miękka jest od bardzo dawna ale wcześniej utrzymywała się na poziomie 3cm.oczywiście luteina, magnez, leżenie. Jest szansa donosić ciążę do bezpiecznego terminu? :(
 
reklama
Dziewczyny jestem dzis po wizycie 32+1 szyjka 15mm:( dwa tygodnie temu 21mm,miękka jest od bardzo dawna ale wcześniej utrzymywała się na poziomie 3cm.oczywiście luteina, magnez, leżenie. Jest szansa donosić ciążę do bezpiecznego terminu? :(
Hej 😉 15 mm miałam w 26 tygodniu, w 30 miała tyle samo a w 31 trafiłam do szpitala i miała tylko 5 mm oczywiście miękka i rozwarcie na 1,5 cm. Założyli pessar i leżę w domu, jutro kończę 35 tydzień, także 2 tygodnie zostały do ściągnięcia i mogę rodzic 😁😁 także nic się nie martw będzie dobrze 😊
 
Do góry