reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Podbijam pytanie. To też moja druga ciąża i czuję to sam co Ty i jesteś chyba trzy dni przede mną. Do tego nie mam pojécia czy tam na dole to stawianie czy wypychanie, a to też moja druga ciąża heh. Jak ktoś wie niech zrobi mały wykład ☺
To ja też przycupne 😉 co prawda jestem 4 tygodnie do tyłu od Was, ale też często mam że na dole mam wypchany brzuch do góry i zastanawiam się czy to stawianie się...🤔
Zadam takie pytanie, czy jak jesteście dłużej w toalecie za tą grubsza sprawa, to potem od razu stawia Wam się brzuch? Ja dzisiaj mam taki dzień że walczę czasami w toalecie i schiza co z szyjka w takim razie...🤔😥
 
reklama
Ja jestem czytam nudzę się.. Ale nie mam nastroju na pisanie jakoś.. Mam dzis podły humor, mam ochotę się z kimś poklucic a nikt nie chce się wystawić haha 😁 tak mnie morduje zgaga że aż w oczach czuję 🤦🏻‍♀️ masakra niech ten dzień się kończy...
Hej ,też jestem mój mąż miał ochotę się dziś napić że znajomymi więc już mu daruję ponad miesiąc pichci nigdzie nie wychodzi a rób kolację i idź. To wiecie co wymyślił znajomych zaprosił do nas!!!! no wiesz kochanie żeby nie było ci smutno i ja nie chce Cię samej zostawić!!! Myślałam że go rozerwe ja w piżamie na łóżku a oni wokol mnie kur.. mac 😤😤😤 za godzinę mają być a ja że swoim mężem nie rozmawiam🤨

Oo jakie nerwuski 😀 doskonale rozumiem. Na męża nic nie poradzę ale na mojego działa terror i zastraszanie hehe eh no mógł sobie odpuścić ale może lepiej Ci będzie w towarzystwie i na chwilę zapomniesz o tym, że leżysz😉 a reszta powinna zrozumieć w jakiej jesteś sytuacji i wygląd w tym momencie nie ma żadnego znaczenia. To TY jesteś u siebie 😊

Na zgagę nie mam pomysłu, bo mam to samo, a jeszcze się na leżąco śliwek najadłam i kurde pali jak ogień. Co Wy dzisiaj tak bojowo nastawione 😀
 
Raczej słabszy dzień. Mnie dzisiaj kłuje brzuch i czuje cmienie nad wzgorkiem lonowym. Już się nie mogę doczekać aż chłopak wyjdzie z kwarantanny i mnie trochę pocieszy

AA no tak zapomniałam, że kwarantanna obowiązuje. Dużo mu jeszcze zostało? Ma Ci kto pomagać w tej chwili?
 
To ja też przycupne 😉 co prawda jestem 4 tygodnie do tyłu od Was, ale też często mam że na dole mam wypchany brzuch do góry i zastanawiam się czy to stawianie się...🤔
Zadam takie pytanie, czy jak jesteście dłużej w toalecie za tą grubsza sprawa, to potem od razu stawia Wam się brzuch? Ja dzisiaj mam taki dzień że walczę czasami w toalecie i schiza co z szyjka w takim razie...🤔😥

No ja czegoś takiego nie miałam jeszcze. Wiesz, może kup sobie ten syrop by nie martwić się zaparciami. Ja nie mogę go na razie pić ale jak tylko minie ten tydzień i będzie ok, to zamierzam używać. Ile razy w ciągu dnia Ci się stawia?
 
Hej dziewczyny 😉 sorki że tyle nic nie pisałam ale jakoś nie miałam ochoty, dalej leżę w szpitalu, 2 dni temu dostałam kroplówkę na zatrzymanie skurczy ale chyba nic nie pomogła bo dzisiaj od nowa zaczyna się stawiać. Lekarze zdecydowali że zostawiają mnie na weekend w szpitalu i zobaczą co dalej. Dziękuję wszystkim za miłe słowa i otuchę już się tak nie boje to już skończony 32 tydzień więc jest dobrze. Co do tego twardnienia na dole to tak to jest stawianie się brzucha czyli skurcze 😉
 
Hej dziewczyny 😉 sorki że tyle nic nie pisałam ale jakoś nie miałam ochoty, dalej leżę w szpitalu, 2 dni temu dostałam kroplówkę na zatrzymanie skurczy ale chyba nic nie pomogła bo dzisiaj od nowa zaczyna się stawiać. Lekarze zdecydowali że zostawiają mnie na weekend w szpitalu i zobaczą co dalej. Dziękuję wszystkim za miłe słowa i otuchę już się tak nie boje to już skończony 32 tydzień więc jest dobrze. Co do tego twardnienia na dole to tak to jest stawianie się brzucha czyli skurcze 😉
Jesteś pod dobra opieka i na pewno będzie ok. Jeśli to są skurcze i stawia się macica to nie powinna ona być całą twarda i nad pepkiem i pod? Wydaje mi sie, że jak się stawiała w poprzedniej ciazy to była całą twarda a teraz tylko od pępka w dół. Trwa to parę sekund i mija. Przynajmniej ja tak mam. W nocy wkurza mnie to najbardziej:/
 
Jesteś pod dobra opieka i na pewno będzie ok. Jeśli to są skurcze i stawia się macica to nie powinna ona być całą twarda i nad pepkiem i pod? Wydaje mi sie, że jak się stawiała w poprzedniej ciazy to była całą twarda a teraz tylko od pępka w dół. Trwa to parę sekund i mija. Przynajmniej ja tak mam. W nocy wkurza mnie to najbardziej:/
No właśnie mi się stawia raz cały brzuch raz tylko podbrzusze i to podobno są skurcze
 
No właśnie mi się stawia raz cały brzuch raz tylko podbrzusze i to podobno są skurcze
Ach, to ja już nic nie rozumiem... Cały czas myślałam, że to mała jakoś się rozpycha, w końcu już waży trochę ponad 1kg a miejsca coraz mniej. Ja to czuje jak w nocy na przykład przekrecam się z prawego na lewy bok, w ciągu dnia rzadko.
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 pozwólcie ze się u was ugoszczę.... jestem w 29 tyg ciąży bliźniaczej i okazało się ze szyjka się skraca i zrobił się lejek 😭 zostawili mnie w szpitalu i mówią ze już do rozwiązania ... tragedia bo mam już dwójkę w domu 6 i 2 latke i emocjonalnie ciężko 😞 na szew już za późno a pessara się podobno nie zakłada w ciążach mnogich wiec pozostaje leżenie i leki ... sterydy na płucka podane ... myślicie ze sytuacja może się poprawić na tyle ze wypuścili by mnie do domu oczywiście z leżeniem ?? Miał ktoś taka sytuacje ?
 
Do góry