reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Będziesz wiedziała na zas[emoji8]

Ja też metoda prób i błędów doszłam do tego[emoji23]

Można w ciąży. Mój giinek potwierdzil[emoji16]
[/QUOTE

A to i chyba dzięki Tobie mi też te trochę zaparcia odpuściły,bo to od Ciebie mam ten pomysł na kiwi? Wcześniej była tragedia. Teraz już lepiej. Nie ma to jak rada od kogoś, kto zna problem od środka 😀
 
reklama
Chodzi Ci o jakieś globulki ? Ja nie biorę nic tylko luteine lekarz dziś przyglądał się to co że mnie wyplyneło. Nie mam pojęcia czemu nic mi nie przepisał jak się zapytałam powiedział że ma swoje powody ale żeby nie wnikać. On pracuje w 2 szpitalach w 3 prywatnych przychodniach i do tego jest ostro rozchwyrywany tu w Warszawie. Więc mi nic nie pozostaje jak mu zaufać.

Czyli to wszystko, co tak wypływa co jakiś czas, to wydzieliny nagromadzone w pesarze. Tylko gdzie one się gromadzą. Jak to jest, że innym szyjka z miękkiej robi się twarda, jeszcze się wydłuży albo nie wiem co jeszcze a moja zmiękła i do tego zrobiło się rozwarcie na opuszek. I czy ten opuszek to dużo eh. Znowu poszłam do lekarza i zostałam z samymi pytaniami
 
Czyli to wszystko, co tak wypływa co jakiś czas, to wydzieliny nagromadzone w pesarze. Tylko gdzie one się gromadzą. Jak to jest, że innym szyjka z miękkiej robi się twarda, jeszcze się wydłuży albo nie wiem co jeszcze a moja zmiękła i do tego zrobiło się rozwarcie na opuszek. I czy ten opuszek to dużo eh. Znowu poszłam do lekarza i zostałam z samymi pytaniami
Zobacz to jest taka jakby studzienka i tam w środku gromadzi się ta wydzielina luteina to tego ciało obce. Jestem pewna że zauważyłaś że leci ci po nogach zawsze po dniu kiedy np bardzo dużo pijesz i wtedy bardzo dużo sikasz to ten pesser szybciej się przepelnia a np jak pijemy mniej w ciagu dnia to leci raz na 2 ,3 dni zaobserwuj to u siebie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200514-155401_Chrome.jpg
    Screenshot_20200514-155401_Chrome.jpg
    312,7 KB · Wyświetleń: 31
Zobacz to jest taka jakby studzienka i tam w środku gromadzi się ta wydzielina luteina to tego ciało obce. Jestem pewna że zauważyłaś że leci ci po nogach zawsze po dniu kiedy np bardzo dużo pijesz i wtedy bardzo dużo sikasz to ten pesser szybciej się przepelnia a np jak pijemy mniej w ciagu dnia to leci raz na 2 ,3 dni zaobserwuj to u siebie.

No rzeczywiście. Ja nie zapytałam swojego przy jakiej długości szyjki lub konsystencji czy nawet rozwarciu ten pessar może się zsunąć. Ja zawsze mam ogrom pytań gdy tylko przyjadę do domu od lekarza. I tak oto wizyta była w poniedziałek i jutro piątek, a ja już chciałabym kolejną wizytę by zobaczyć czy wszystko ok 😢
 
Witam Was 🙂 jak się Wam leżakuje? Dzisiejszy dzień jest dla mnie łaskawy. Miałam wizytę u diabetologa i okazuje się, że nie mam cukrzycy ciążowej bo wynik troszkę wyższy dlatego, że jestem w ciąży leżącej i teraz każdy wysiłek jest dla mnie męczący nawet przejście z salonu do łazienki, a jeszcze i stres no i mam jeść jeszcze jedną kolację po 22 żeby ten cukier poranny rzeczywiście był ok ale żeby całkiem się o tym przekonać mam zapisywać pomiar cukru tylko na czczo i po obiedzie razem z notką o tym, co zjadłam. Przemiły pan. A ja tak wczoraj psioczyłam na tą służbę zdrowia... I na NFZ mnie przyją a ja myślałam, że będę musiała płacić. Wywaliłem pieniądze na biurko i się jeszcze pytam czy tyle za wizytę, a on się zaczął śmiać😳 jak ja się zawstydziłam. Powiedział, że że względu na tą moją szyjkę będziemy mieć telewizyty. No i na razie przez ten tydzień nie mogę brać tego syropu, bo może mi wyniki na glukometrze zawyżać. Pozostają ogóry i maślanka. 😓
 
reklama
Witam Was 🙂 jak się Wam leżakuje? Dzisiejszy dzień jest dla mnie łaskawy. Miałam wizytę u diabetologa i okazuje się, że nie mam cukrzycy ciążowej bo wynik troszkę wyższy dlatego, że jestem w ciąży leżącej i teraz każdy wysiłek jest dla mnie męczący nawet przejście z salonu do łazienki, a jeszcze i stres no i mam jeść jeszcze jedną kolację po 22 żeby ten cukier poranny rzeczywiście był ok ale żeby całkiem się o tym przekonać mam zapisywać pomiar cukru tylko na czczo i po obiedzie razem z notką o tym, co zjadłam. Przemiły pan. A ja tak wczoraj psioczyłam na tą służbę zdrowia... I na NFZ mnie przyją a ja myślałam, że będę musiała płacić. Wywaliłem pieniądze na biurko i się jeszcze pytam czy tyle za wizytę, a on się zaczął śmiać😳 jak ja się zawstydziłam. Powiedział, że że względu na tą moją szyjkę będziemy mieć telewizyty. No i na razie przez ten tydzień nie mogę brać tego syropu, bo może mi wyniki na glukometrze zawyżać. Pozostają ogóry i maślanka. 😓
O widzisz jakie dobre wieści niesiesz z rana 😀 jednak są jeszcze w porządku lekarze i najważniejsze, że nie musisz mieć typowej diety dla kobiet z cukrzyca 😊 same plusy ;)
Mi jakiś od rana jest ciężko ehh... zaparcia męczą od rana i walczę z tym (męża wysłałam rano po kiwi😀). Do tego już z kilka razy był twardy brzuch a i tak w większości leże😞 jutro wizyta u ginekologa i mam stracha...że się okaże że znowu szyjka poleciała...czarne myśli 😖 a już tak się dobrze trzymałam kilka dni ehh...
 
Do góry