reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja od tego wtorku chciałam zaczac normalnie funkcjonować ale wierzcie mi nie da się! ! Co chce coś zrobić nawet się przejść to wszystko mnie boli okropnie. Kręgosłup a dół to rozrywa! Nawet naczyń nie mogę zmyć ewentualnie na siedząco. Po nocy jest fajnie i jak leżę nic nie boli. A jak wstaje to wszystko leci w dol i mi ciąży strasznie i brzuch boli i skurcze często mam. Czasami to mam uczucie ze wody mi zaraz odplyną. ...
 
Ja dzisiaj też już po wizycie i czuję się jak w matrixie🤷‍♀️🙄z jednej strony z szyjka wszystko dobrze, szyjka całkowicie się zamknęła i przez to wydłużyła do 2cm. A tydzień temu myślałam że mnie rozerwie tam i zaczęły się jakieś skurcze regularne... Za to mam problem z ciśnieniem, już rano źle się czułam i mi szło w górę, a na wizycie skoczyło jeszcze wyżej i niewiele spadało, także jeszcze w gabinecie musiałam wziąć tabletkę, jak będzie rosło to szpital, widać jak nie szyjka mnie wykończy to co innego🤦‍♀️Mały rośnie, waży 2205 kg ale jakoś mało przybrał w porównaniu z ostatnim czasem, lekarz mówi że jest ok ale ja oczywiście się już martwię że coś się dzieje... Także jak nie urok to sraczka jak to mówią. Lekarz mówil że moja ciąża to mu z sen z powiek spędza bo cały czas się zastanawiał czy dobrze robi nie zakładając mi dodatkowo pessara, już nawet kilka razy chciał dzwonić żebym jednak przyjechała na jego założenie, ale widać intuicja go nie zawiodła.... On sam już nie wie co jest z tą szyjką, może kwestia ułożenia, napięć tam w środku 🤷‍♀️jeszcze się skończy tak że jak się zamknie to do końca maja będę chodzić, tffuuu leżeć...
 
Hej, dziewczyny mam na imię Monika i naprawdę nie myślałam że kiedykolwiek mnie to spotka moja szyjka ma 26,1mm jestem w 23 tygodniu i czekam na Zosie. Bardzo długo się o nią staraliśmy od 2 dni jestem przykuta do łóżka. I bardzo się boję... czekam na wyniki wymazu i decyzję lekarza co dalej. Jak sobie radzicie ?
 
reklama
Ja dzisiaj też już po wizycie i czuję się jak w matrixie🤷‍♀️🙄z jednej strony z szyjka wszystko dobrze, szyjka całkowicie się zamknęła i przez to wydłużyła do 2cm. A tydzień temu myślałam że mnie rozerwie tam i zaczęły się jakieś skurcze regularne... Za to mam problem z ciśnieniem, już rano źle się czułam i mi szło w górę, a na wizycie skoczyło jeszcze wyżej i niewiele spadało, także jeszcze w gabinecie musiałam wziąć tabletkę, jak będzie rosło to szpital, widać jak nie szyjka mnie wykończy to co innego🤦‍♀️Mały rośnie, waży 2205 kg ale jakoś mało przybrał w porównaniu z ostatnim czasem, lekarz mówi że jest ok ale ja oczywiście się już martwię że coś się dzieje... Także jak nie urok to sraczka jak to mówią. Lekarz mówil że moja ciąża to mu z sen z powiek spędza bo cały czas się zastanawiał czy dobrze robi nie zakładając mi dodatkowo pessara, już nawet kilka razy chciał dzwonić żebym jednak przyjechała na jego założenie, ale widać intuicja go nie zawiodła.... On sam już nie wie co jest z tą szyjką, może kwestia ułożenia, napięć tam w środku 🤷‍♀️jeszcze się skończy tak że jak się zamknie to do końca maja będę chodzić, tffuuu leżeć...
Mój dzieciaczek tez gdzieś od tego tygodnia zaczął wolniej przybierać. A powinno być odwrotnie i też się martwię czy aby ok. Lekarz mówi ze nie widzi nic złego a ja już sobie wmawiam ze może niedotleniony czy coś... a może wina cukrzycy. Najpierw był za duży a teraz wolniej przybiera. Ważne ze przybiera tym się pocieszam :) a ciśnienie u mnie znów za niskie . Ale ja zawsze tak mialam oby w ciazy nie było nadciśnienia...
 
Do góry