reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tak musimy wytrzymać, też się modlę chociaż o 28, później 30, 32... Dziś niepotrzebne zaczęłam czytać o wcześniakach bardzo wcześnie urodzonych czas wrócić do literatury. Ja już po jednym zastrzyku dziś. Spokojnego dnia dziewczyny!
Ja muszę zapytać lekarza o zastrzyki... Nic na razie mi nie mówił o tym ale widzimy się już za tydzień więc podpytam... A jak u Ciebie sprawa uwypuklonego pęcherza, nadal jest?
 
reklama
Ja muszę zapytać lekarza o zastrzyki... Nic na razie mi nie mówił o tym ale widzimy się już za tydzień więc podpytam... A jak u Ciebie sprawa uwypuklonego pęcherza, nadal jest?

Miałam badanie w piątek, ale już nie chce zeby mi go sprawdzali, jeżeli nie mam jakiś niepokojących wydzielin itd. Jedynie przez usg przez powłoki, inaczej będę odmawiać badania. W tamtym tygodniu miałam aż trzy badania więc wystarczy...
 
Miałam badanie w piątek, ale już nie chce zeby mi go sprawdzali, jeżeli nie mam jakiś niepokojących wydzielin itd. Jedynie przez usg przez powłoki, inaczej będę odmawiać badania. W tamtym tygodniu miałam aż trzy badania więc wystarczy...
A jakie to są te niepokojące wydzieliny? Masz nakaz ciaglego lezenia czy do wc można wychodzić ?
 
Leżę w szpitalu i wczoraj podali mi już sterydy, przeciwzakrzepowe i na noc magnez dożylnie a od rana pompa z kolejnym lekiem Niestety cukry wariują bardzo. Szew trzyma, ale szyjka krótka i mały napiera główką oraz brzuch spina się a po wczorajszym badaniu doszły plamienia. Staram się trzymać i zaciskać nogi 😉 ale noc nieprzespana niestety
 
To dołączam się że skracającą szyjką 😳
W 21 tygodniu miałam piękną 49,5 mm. Po zaledwie 4 tygodniach skróciła mi się do 30 mm.

Lekarz powiedział, że jest to dolna granica, ale ze względu na to, że tak szybko mi się skróciła, w tak krótkim czasie, przepisał mi luteinę dopochwowo i nakazał polegiwanie.

Tylko ja i tak jestem na zwolnieniu i oszczędzałam się na maksa - tylko gotowałam obiady, czasami spacer i lekkie zakupy, raz w tygodniu lekkie sprzątanie - więc teraz zostaje mi tylko oddychanie 😜😂😂😂
 
To dołączam się że skracającą szyjką [emoji15]
W 21 tygodniu miałam piękną 49,5 mm. Po zaledwie 4 tygodniach skróciła mi się do 30 mm.

Lekarz powiedział, że jest to dolna granica, ale ze względu na to, że tak szybko mi się skróciła, w tak krótkim czasie, przepisał mi luteinę dopochwowo i nakazał polegiwanie.

Tylko ja i tak jestem na zwolnieniu i oszczędzałam się na maksa - tylko gotowałam obiady, czasami spacer i lekkie zakupy, raz w tygodniu lekkie sprzątanie - więc teraz zostaje mi tylko oddychanie [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23]

A i to oddychanie jest czasami ciężkie 🤣🤣🤣 witaj [emoji1]
 
To dołączam się że skracającą szyjką 😳
W 21 tygodniu miałam piękną 49,5 mm. Po zaledwie 4 tygodniach skróciła mi się do 30 mm.

Lekarz powiedział, że jest to dolna granica, ale ze względu na to, że tak szybko mi się skróciła, w tak krótkim czasie, przepisał mi luteinę dopochwowo i nakazał polegiwanie.

Tylko ja i tak jestem na zwolnieniu i oszczędzałam się na maksa - tylko gotowałam obiady, czasami spacer i lekkie zakupy, raz w tygodniu lekkie sprzątanie - więc teraz zostaje mi tylko oddychanie 😜😂😂😂
Zastanawiałam się czy też tu zawitasz:)
 
reklama
Dziewczyny moje marzenie to przynajmniej 30 tydz później czas już chyba biegnie szybciej... Ja dopiero albo aż 24 tydzień i dzisiaj zaczynam 25...a dzisiaj w nocy tak dziwnie się czułam,ze myślałam że urodzę, niby nie było żadnych skurczy ale dziwne uczucie tam w dole miałam... Ale to chyba dzięki dziecku, które zamiast spać, postanowiło robić fikolki i to takie konkretne góra dół, dopiero jak się chłopak uspokoił, spokojnie zasnęłam.
Ja mam tak samo, byle do 30go. Ja jestem tydzień po Tobie. Też dziś straszna noc, mało spałam, dużo skurczy. Jak się dziś powtórzy taka ilość i częstotliwość to jadę do szpitala
 
Do góry