reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Cukrzyca nigdy sama z siebie nie jest wskazanie do cesarki jeśli z dzieckiem, łozyskiem i przepływami jest ok.
U mnie szykuje się cc z podowu ułożenia miednicowego dziecka. Osobiście bardziej boję się cesarki niż sn. Obawiam się, że dłużej będę do siebie dochodzić i problem będzie z laktacją.

Ja problemów z laktacja nie miałam ale długo dochodziłam do siebie. Cc było nieplanowane [emoji22]
 
4dzień przeziębienia, już na antybiotyku i chyba się z tego wydłubuję. O ile temperatura zeszła(to było moje główne zmartwienie bo apap nie dawał sobie rady z 39C) to od wczoraj kaszlę jak gruźlik. Nie muszę wam chyba mówić że do jażdego kaszlnięcia się się ustawiam żeby tylko brzucha nie napinać a i tak mam wrażenie że nic to nie daje. Ehh zawsze coś...
 
4dzień przeziębienia, już na antybiotyku i chyba się z tego wydłubuję. O ile temperatura zeszła(to było moje główne zmartwienie bo apap nie dawał sobie rady z 39C) to od wczoraj kaszlę jak gruźlik. Nie muszę wam chyba mówić że do jażdego kaszlnięcia się się ustawiam żeby tylko brzucha nie napinać a i tak mam wrażenie że nic to nie daje. Ehh zawsze coś...
Ja jestem przeziebiona tez tylko nie mam antybiotyku. Ale straszny mam gesty katar. Musze sie wysilić aby wysmarkac nos. Do tego mimo diety bogatej w warzywa miewam problem z wyproznianiem się. Od tego napinania wydaje mi się ze pessar się obsunal bo czuję tam jakieś dziwne parcie.. nie może być dobrze tylko zawsze coś.
 
@KiniakB żadna wariatka tylko normalna kobieta (w ciąży ;) ). Ja też wyłam jak bóbr jak chcieli mnie zostawić w szpitalu (trochę w wyniku nieporozumienia). Trzymam kciuki żeby wszystko szybko sprawdzili i was wypuścili ;)

@Pszczoła2020 polecam zrobić inhalacje z soli fizjologicznej ;) mi pomagało na katar i kaszel z przeziębienia ;)
Ginekolog poleciła mi kupić inhalator bo przydaje się również przy dziecku..i tak się inhalowałam inhalatorem-misiem 😅
 
@KiniakB żadna wariatka tylko normalna kobieta (w ciąży ;) ). Ja też wyłam jak bóbr jak chcieli mnie zostawić w szpitalu (trochę w wyniku nieporozumienia). Trzymam kciuki żeby wszystko szybko sprawdzili i was wypuścili ;)

@Pszczoła2020 polecam zrobić inhalacje z soli fizjologicznej ;) mi pomagało na katar i kaszel z przeziębienia ;)
Ginekolog poleciła mi kupić inhalator bo przydaje się również przy dziecku..i tak się inhalowałam inhalatorem-misiem 😅
Mam krowę 😂 Mohe odkrycie roku 2019, nie wiem jak ja wcześniej żyłam bez inhalatora .. dzisiaj akurat nie inhalowałam bo wczoraj tak nawilżyłam płuca że ładnie się odkleha i dzisiaj chcę to trochę wyciszyć. Jutro rano na pewno włączę żeby z zatokami powalczyć
 
Mam krowę 😂 Mohe odkrycie roku 2019, nie wiem jak ja wcześniej żyłam bez inhalatora .. dzisiaj akurat nie inhalowałam bo wczoraj tak nawilżyłam płuca że ładnie się odkleha i dzisiaj chcę to trochę wyciszyć. Jutro rano na pewno włączę żeby z zatokami powalczyć

Dokładnie! Ja też nie wiem jak mogłam wcześniej bez niego funkcjonować 😅 w ciąży tez dopadł mnie taaaki alergiczny kaszel, że aż się dusiłam w nocy.. ginekolog zapisała mi sterydy i po dwóch inhalacjach przeszło..byłam w szoku😂
To życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i miłych inhalacji przy krówce ;)
 
reklama
Do góry