reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie było tak, że nocki straszne, z bólami menstruacyjnymi i twardnieniami brzucha. Zwykle od 24 do 4. W dzień spokój, chyba że za dużo chodziłam, wtedy brzuch twardniał. Po skończeniu 36tc wszystko się wyciszyło i kolejne skurcze w 38+4 to już porodowe :-) ale chcialam urodzić i nie oszczędzalam się.
 
reklama
Drożdżówki oblecą, już prawie nie ma;)
U mnie to noce dość spokojne jeśli chodzi o brzuch, a w ciągu dnia jak tylko wstanę nawet do wc to brzuch jak kamień i napięty do granic możliwości.
Jutro mam wizytę kontrolną. Jakoś ten tydzień zleciał. Wytrzymam kolejne. Oby jutro okazało się, że są pozytywne efekty tego oszczędzania.
 
Dziewczyny mam pytanie,
Gdy byłam dziś w toalecie pojawiło mi się mnóstwo wydzieliny ciągnącej się przezroczysto-mleczno - brunatnej , nigdy tak nie miałam, co to może być?
 
Dziewczyny mam pytanie,
Gdy byłam dziś w toalecie pojawiło mi się mnóstwo wydzieliny ciągnącej się przezroczysto-mleczno - brunatnej , nigdy tak nie miałam, co to może być?
Może to czop zaczyna odchodzić sorry za stwierdzenie ale w pierwszej ciąży mój wygladał jak glut ciagnący się i mleczno-brunatny bleee
 
Może to czop zaczyna odchodzić sorry za stwierdzenie ale w pierwszej ciąży mój wygladał jak glut ciagnący się i mleczno-brunatny bleee
No właśnie tez takie mam podejrzenie, ze to czop ... wczoraj byłam u neurologa wieczorem na kontroli i mnie brzuszek bolał troszkę i dość długo byłam w pionie ... a dziś rano takie coś się pojawiło ... rozpoczęłam dziś 35 tc, w piątek mam wizytę u lekarza (mam nadzieje ze dotrzymam do wizyty)
 
W takiej sytuacji chyba lepiej pojechać na IP albo wcześniej do gin...
No właśnie tez takie mam podejrzenie, ze to czop ... wczoraj byłam u neurologa wieczorem na kontroli i mnie brzuszek bolał troszkę i dość długo byłam w pionie ... a dziś rano takie coś się pojawiło ... rozpoczęłam dziś 35 tc, w piątek mam wizytę u lekarza (mam nadzieje ze dotrzymam do wizyty)
 
No właśnie tez takie mam podejrzenie, ze to czop ... wczoraj byłam u neurologa wieczorem na kontroli i mnie brzuszek bolał troszkę i dość długo byłam w pionie ... a dziś rano takie coś się pojawiło ... rozpoczęłam dziś 35 tc, w piątek mam wizytę u lekarza (mam nadzieje ze dotrzymam do wizyty)
Dzwoń do lekarza i się konsultuj. Jeszcze ze dwa tygodnie powinnaś wytrzymać, trochę za wcześnie jest.
 
Racja, tym bardziej że do tego piątku, nawet jak nie zacznie się żadna akcja to będziesz się mega stresować i Dzidziuś razem z Tobą.
 
Dzwoniłam, Pan doktor powiedział, ze jeśli ta wydzielina się będzie utrzymywać albo stawać się coraz bardziej wodnista to wtedy mam jechać na IP, natomiast jeśli ona zaniknie to mam się nie denerwować. (Łatwo powiedzieć, gorzej zrobić - ale staram nie panikować :) (mąż w pracy jest pod telefonem i czeka w gotowości jak by się coś działo)
 
reklama
Dzwoniłam, Pan doktor powiedział, ze jeśli ta wydzielina się będzie utrzymywać albo stawać się coraz bardziej wodnista to wtedy mam jechać na IP, natomiast jeśli ona zaniknie to mam się nie denerwować. (Łatwo powiedzieć, gorzej zrobić - ale staram nie panikować :) (mąż w pracy jest pod telefonem i czeka w gotowości jak by się coś działo)
Spokojnie ja bez szyjki z rozwarciem na 1 cm i bez czopa wytrzymalam pond 3 tyg ale oczywiścietrzeba obserwoeac i konsultowac z lekarzem. Pisze zebys wiedziała, ze odejscie czopa to nie zawsze porod po kilku godzinach
 
Do góry