reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny spróbujcie może scopolanu zamiast no spy. Na mnie no spa nie działa kompletnie, a scopolan owszem- on jest teraz bez recepty
 
Paula, który tc u Ciebie? Masz jakieś problemy z szyjką?
Ja jestem 26+3. Powiem szczerze że mój ginekolog nigdy nie mierzył mi szyjki do tej pory tylko badanie na fotelu..i mówił że zamknięta więc póki co ok. Ale tak widzę że wszystkie macie mierzone i na piątkowej wizycie się upomnę o pomiar. Ale odkąd ostatnio te problemy ze skurczami to może sam zacznie coś w tym temacie bardziej sprawdzac bo boje się konsekwencji tych nieprzechodzacych skurczów...albo już sama się nakręcam hmm
 
W 15tc około 3.5 cm i miałam już niewielkie wewnętrzne rozwarcie.
Następna wizyta w piątek.

Szyjka 3,5 to normalna szyjka, ale pewnie u Ciebie zawazylo to rozwarcie i wczesniejsze przykre doswiadczenie, wiec u Ciebie wskazanie i profilaktyka. Prawda jest taka, ze jesli kobieta ma szyjke ponad 2,5 jest twarda i zamknieta to nikt problemow nie robi. Ja taka mam, ale stresik zostaje zawsze.
 
Szyjka 3,5 to normalna szyjka, ale pewnie u Ciebie zawazylo to rozwarcie i wczesniejsze przykre doswiadczenie, wiec u Ciebie wskazanie i profilaktyka. Prawda jest taka, ze jesli kobieta ma szyjke ponad 2,5 jest twarda i zamknieta to nikt problemow nie robi. Ja taka mam, ale stresik zostaje zawsze.
Monitkaz a Ty miałaś mierzoną szyjkę za każdym razem?
 
reklama
Do góry