reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Kolejne badanie szyjka bez zmian. Już tak nie chce mi się leżeć w tym szpitalu :/ maaaasakra.

@Oczekujaca123 jak tam u Was? Jesteście w domu? Jak maluszki? :)

Skoro jest okey to powinni puścić Cię do domu. Ja właśnie będę pakować torbę i lece na IP bo mam skurcze i chyba pessar mi się zsuwa :o trzymajcie kciuki kochane żeby wszystko było w porządku
 
A ja dziś wylądowałam na planowym założeniu szwu - okazało się, ze szyjka ma teraz 1cm i skurcze które mi się nasiliły uniemożliwiają zabieg ... dostałam dodatkowe leki przeciwskurczowe i czekamy co będzie dalej ... ;(
 
A ja dziś wylądowałam na planowym założeniu szwu - okazało się, ze szyjka ma teraz 1cm i skurcze które mi się nasiliły uniemożliwiają zabieg ... dostałam dodatkowe leki przeciwskurczowe i czekamy co będzie dalej ... ;(
Trzymaj się kochana, będzie dobrze! Dzwoniłam do lekarza i kazał mi się wstrzymać z izba przyjęć, wzięłam nospe i jak na razie skurcze ustały. Wizyta dopiero w sobotę ale w razie czego nawet nie będę się zastanawiała i pojadę. Wydaje mi się, że mój lekarz trochę wszystko lekceważy.
 
reklama
Do góry