reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Aaa mając pessar dal ci cos przeciw grzybicznego doktor? Ja mam co dwa dni Nystantyne .. bardzo niefajna w aplikacji :/ ehh :p
Przepisał mi macmiror, też biorę co drugi dzień i aplikacja też nie jest fajna. Duże globulki i później taki dziwny dyskomfort czuje a najgorzej jak to wszystko 'wyplywa'
 
Ja trochę z innej beczki ;) w jaki sposób lekarz sprawdza Wam szyjkę ? pytam bo się tego obawiam ,moja siostra i mama miały ten problem , mnie lekarz bada tylko przez brzuch i twierdzi że z szyjką jest ok,ale ja gdzieś z tyłu głowy ciągle się tym martwię
Dokładnie tak jak pisza dziewczyny. Na fotelu najpierw twardość szyjki i czy otwarta czy zamknięta aa usg dopochwowym długość mierzona. :) i mierzona mam od jakiegoś 24 tyg jak podczas badania na fotelu zaniepokoilo go to ze jest miekka. Od tamtej pory zawsze robi usg dopochwowe :p
 
Przepisał mi macmiror, też biorę co drugi dzień i aplikacja też nie jest fajna. Duże globulki i później taki dziwny dyskomfort czuje a najgorzej jak to wszystko 'wyplywa'
Kurcze moje sa dlugie te tabletki.. konsystencja jak luteina ii musze moczyc troche w wodzie bo inaczej slabo to wyglada heh. AAle ze 3cm dlugosci boje sie ze za którymś razem.wyciagne pessar ta tabletka:D muszę pogadać zeby mi moze zmienił choc on ufa tej nystantynie wiec chyba mało prawdopodobne ze zamieni na cos odrobinkę mniejszego :p
 
Kurcze moje sa dlugie te tabletki.. konsystencja jak luteina ii musze moczyc troche w wodzie bo inaczej slabo to wyglada heh. AAle ze 3cm dlugosci boje sie ze za którymś razem.wyciagne pessar ta tabletka:D muszę pogadać zeby mi moze zmienił choc on ufa tej nystantynie wiec chyba mało prawdopodobne ze zamieni na cos odrobinkę mniejszego :p

Wiem , o których tabletkach mówisz :D z podobnych brałam pimafucin czy coś takiego. Faktycznie długie jak cholera :D
 
Też mam macmirror,one ogromne sa.
U mnie kiedys inny doktor na każdą infekcje przepisywal ten macmirror i faktycZnie bardzo pomagal. Ja z 3 x mialam przepisany i od.tamtej pory spokoj a było to dlugo przed ciąża. W szpitalu jak leżałam w 25tyg tez przepisali mi macmirror po antybiotyku na w razie wu. Wiec musi byc superancki :p
 
reklama
Do góry