reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja juz po założeniu pessara i po sterydach. Dziwna sprawa ale mierząc mi przed założeniem szyjke miala no z kaŻdej strony jak w mordę strzelil 2,56. A dzis wybil 32 tydzień. Ogólnie nie czuje go prócz delikatnego dyskomfortu-rozpierania w dole brzucha. Mózg juz mam tak zaprogramowany ze mimo pessara bede leżeć plackiem nadal.. Jestem juz tak zestresowana tą ciąża :( za tydzień kontrola :)- wyszła mi cukrzyca po krzywej więc w szpitalu założyli mi na 5dni profil cukrzycowy: mierzenie na czczo i po godzinie od każdego głównego posiłku. Wyniki jak w książce :O cieszę się niezmiernie az pielęgniarki w szoku ze jaka to znów cukrzyca jak cukier super :p
PoZdrawiam Was :)
 
reklama
Ja czuje ! Przy aplikacji luteiny, czesto wyczuwam, czasami zmienia położenie ‍♀ Mnie się wydaje ze to szyjka, bo cóż innego ? Ja mam czasem zaraz przy wejsciu, a czasem gdzieś daleko ze prawie nie wyczuwalne 0.0
Dziś też nie czułam, zdecydowanie wolę nie czuć :D
 
Dziś też nie czułam, zdecydowanie wolę nie czuć :D
Lepiej nie próbować wyjaśniać sobie samemu co tam w środku się znajduje... naprawdę szkoda naszych nerwów, które są w naszej sytuacji nie wskazane ! Ja dziś czekam na USG - dowiem się coś więcej o dzidziusiu...:) a jutro kontrola szyjki... mam nadzieje, ze będzie dobrze :)
 
Byłam na UsG i przy okazji P. Doktor zrobiła mi pomiar szyjki... mimo ciągłego leżenia, luteiny i magnesu szyjka skróciła się i ma Ok 17 mm strasznie się boje, jutro mam wizytę u mojego lekarza, ciekawe co zadecyduje
 
reklama
Do góry