reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Kurde, po tym skurczu zauważyłam na wkładce maleńką kropelkę krwi, taką jasnoróżową. Coś z tym robić? Zdarzały się Wam jakieś plamienia po 36 tc?
Plamienia nie ale może zaczyna powoli czop odchodzić albo się szyjka rozwiera. Ruchy czujesz?? Obserwuj i jak będzie tego więcej to ip.
 
Kurde, po tym skurczu zauważyłam na wkładce maleńką kropelkę krwi, taką jasnoróżową. Coś z tym robić? Zdarzały się Wam jakieś plamienia po 36 tc?
Tak mialam cc niestety (zagrazajaca zamatrwica).
Co do plemienia moze lepiej zadzwon do gin moze przy skurczu zaczela sie szyjka rozwierac??? Daj koniecznie znac co u was

My po wizycie..z szyjka wszystko ok ale nakaz oszczędzania bo za wczesnie na bolesne skurcze..
 
Kurcze dziewczyny, no sama nie wiem. Niby była to taka mikroskopijna ilość, jedna kropelka - kolor jasnoróżowy. Nic mnie nie boli, mały się rusza normalnie. Stwierdziłam, że poczekam - chodzę do kibla co rusz i nic - tylko taki normalny śluz. Będę czujna i poobserwuję jeszcze przez kilka godzin i jakby się coś działo, to pojadę na IP. Do gina już bym się wolała nie odzywać, bo widziałam się z nim wczoraj i przedwczoraj. Miałam usg, ktg, wszystko było ok. Zresztą, jutro ma przyjść położna, to zagadam na ten temat.
 
Tak mialam cc niestety (zagrazajaca zamatrwica).
Co do plemienia moze lepiej zadzwon do gin moze przy skurczu zaczela sie szyjka rozwierac??? Daj koniecznie znac co u was

My po wizycie..z szyjka wszystko ok ale nakaz oszczędzania bo za wczesnie na bolesne skurcze..
Cieszę się, że wizyta ok. A powiedz, w jaki sposób stwierdzono tę zagrażającą zamartwicę?
 
Czop się może zacząć od takiej różowej plamki?
Mi nie odchodził ale słyszałam ze może być różowy tylko chyba bardziej jak glut a nie plamka... Nie mam doświadczenia. Ale dobrze robisz. Nie panikuj z powodu plamki a jutro się dopytaj położnej ;)
Mi dzisiaj ginek jak to stwierdził "rozmasowalem ci tam trochę " czyli masowal szyjke ale bolało aż dupe podnosilam i mam teraz plamienie. Dobrze ze o tym uprzedził.
 
Mi nie odchodził ale słyszałam ze może być różowy tylko chyba bardziej jak glut a nie plamka... Nie mam doświadczenia. Ale dobrze robisz. Nie panikuj z powodu plamki a jutro się dopytaj położnej ;)
Mi dzisiaj ginek jak to stwierdził "rozmasowalem ci tam trochę " czyli masowal szyjke ale bolało aż dupe podnosilam i mam teraz plamienie. Dobrze ze o tym uprzedził.
Już teraz masaż szyjki? Czemu tak wcześnie? Co to ma dać?
 
reklama
Do góry