reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kochane a powiedzcie mi proszę czy wy jak się podcieracie to tak macie wrażenie ze macie wejście do pochwy takie miękkie ? Jak by to porównać „wchodzi jak w masło”? :D
 
reklama
Najlepiej zadzwonić i się zapytać. A do psychiatry to ostatnio słyszałam że nie trzeba mieć skierowania na NFZ
Do psychiatry na 100% nie trzeba , bo pracuje w ośrodku w którym współpracujemy z psychiatrami w normalnej przychodni zdrowia psychicznego i tam bez skierowań wszystko. Psychologów tak samo.. no ale nie wiem może to inne zasady. W każdym razie są różne opcje skorzystania z darmowej pomocy bez skierowania w różnych miastach więc można popytać itp jak się nie chce koniecznie rodzinnego prosić. Więc mam nadzieję , że @Gannka znajdzie kogoś odpowiedniego ;*
A tak swoją drogą @Gannka nie było w szpitalu żadnego psychologa który by Ci spasowal czy to prywatnie czy NFZ? Zawsze ktoś kto jest w temacie straty dziecka, ciąży po stracie się lepiej sprawdzi...
 
Do psychiatry na 100% nie trzeba , bo pracuje w ośrodku w którym współpracujemy z psychiatrami w normalnej przychodni zdrowia psychicznego i tam bez skierowań wszystko. Psychologów tak samo.. no ale nie wiem może to inne zasady. W każdym razie są różne opcje skorzystania z darmowej pomocy bez skierowania w różnych miastach więc można popytać itp jak się nie chce koniecznie rodzinnego prosić. Więc mam nadzieję , że @Gannka znajdzie kogoś odpowiedniego ;*
A tak swoją drogą @Gannka nie było w szpitalu żadnego psychologa który by Ci spasowal czy to prywatnie czy NFZ? Zawsze ktoś kto jest w temacie straty dziecka, ciąży po stracie się lepiej sprawdzi...

Może to się zmieniło że do psychologa też ale jak ja zaczynałam terapię jakieś 2-3 lata temu to musiałam mieć skierowanie.ale właśnie warto się dowiedzieć czy można bez i gdzie.
 
@Oczekujaca123 ja jestem z mniejszej miejscowości jakieś 80 km od Olsztyna. Ciezko tu z dobrym psychologiem, dlatego nie wiem co mam zrobić :( a w karcie ciąży mi gin wpisała zalecenie i jak nie pójdę to mi się oberwie. Ewentualnie może Gdańsk - bo tam na wizyty jeżdże.
Z tego co opisujesz Twój psycholog jest super. Z takim bym się pewnie z chęcią spotykała. A iść byle iść to strata czasu i nerwów żeby opowiadać wszystko.
 
Niestety trudno o dobrego psychologa i psychiatrę... A tak się uzewnętrzniać bez jakiejkolwiek poprawy myślenia i nastroju itd to nic nie daje.
 
reklama
Kochane a powiedzcie mi proszę czy wy jak się podcieracie to tak macie wrażenie ze macie wejście do pochwy takie miękkie ? Jak by to porównać „wchodzi jak w masło”? :D
mam tak samo... gdy aplikuję luteinę nadziwić się nie mogę, że tam tyle miejsca. Mówiłam mojemu lekarzowi o tym i stwierdził, że to zupełnie normalne.
 
Do góry