reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Naprawdę katar może wywołać takie spustoszenie? :o Jak silny musiałby być, 3 tygodnie oddychania tylko przez usta?
Jak dobrze, że teraz mamy dostęp do takich sprzętów, które błyskawicznie wykrywają problemy, za moment maluch na pewno będzie zdrów jak ryba :)
 
reklama
U nas za to crp 13 u małego. Nie wiadomo skad. Wspomniala cos o GBS i jestem wsciekla bo wiedzieli ze mam. Maskara tak siw obawiam. Tez nie mialam malego na noc. Bo dochodzilam do siebie po.cc bardzo bolalo. Teraz juz caly czas ze mna i ciezko tak samej po cc. Personel chamski i niepomocny.
 
Dodam ze Maly pieknie ciagnie piers. Jak sie przyssa to nie ma konca. Nie wiem czy mam pokarm ale nysle ze tak bo by sie denerwowal.
 
@BaskaW nie miałaś podanego antybiotyku na GBSa przed porodem? Wiem, że się na pewno denerwujesz, ale wszystko będzie dobrze, tym bardziej, jeśli mały taki ochotny do jedzenia - znaczy, że siły ma i nie w głowie mu chorowanie. Jak się dziś czujesz? Mały dostawał jakieś mleko modyfikowane w nocy? Jak to jest?
@Kleo83 jak u Was?
 
No wlasnie nie wiem czy dostalam antybiotyk na gbs. Duzo lekow mi dawali na macice ppdczas ciecia i nie wylapalam a neonatolog cos mi powiedziala ze przy cc nie daja antybiotyku na gbs i mnie to zastanawia. Ale maly juz oddal przed chwila kupke wiec pierś cos dala. Z tego co tutaj mowia to nie dokarmiaja. Czekaja 24 godz na to jak wychodzi z karmieniem piersia jak sie nie udaje to daja butle.

Co do mnie to wczoraj ryczalam z bolu w pewnym momencie. Tak bolalo obkurczanie po lekach. Az mi ketanol i lod na brzuch dawali. Ale za to nie mam duzego krwawienia i ciezko sie wstaje z lozka. No doslownie ja nie polecam cesarek. A lekarz mezowi powiedział ze porzadnie mniw zszyl wiec moze bedzie lepsza ta blizna.
 
No wlasnie nie wiem czy dostalam antybiotyk na gbs. Duzo lekow mi dawali na macice ppdczas ciecia i nie wylapalam a neonatolog cos mi powiedziala ze przy cc nie daja antybiotyku na gbs i mnie to zastanawia. Ale maly juz oddal przed chwila kupke wiec pierś cos dala. Z tego co tutaj mowia to nie dokarmiaja. Czekaja 24 godz na to jak wychodzi z karmieniem piersia jak sie nie udaje to daja butle.

Co do mnie to wczoraj ryczalam z bolu w pewnym momencie. Tak bolalo obkurczanie po lekach. Az mi ketanol i lod na brzuch dawali. Ale za to nie mam duzego krwawienia i ciezko sie wstaje z lozka. No doslownie ja nie polecam cesarek. A lekarz mezowi powiedział ze porzadnie mniw zszyl wiec moze bedzie lepsza ta blizna.
Współczuję ci tego bólu. Ja się boję cesarki i mam nadzieję ze mnie ominie.
Bardzo dobrze że mały je bo w mleczku mamy jest wszystko co najlepsze :) może długo je bo potrzebuje twojej bliskości ;)
 
@BaskaW dlatego mówiłam, że już nigdy nie wrócę na Kamieńskiego :( Personel na medal tylko gdy w pobliżu jest rodzina. Dobrze, że mały już współpracuje :) crp łatwo i szybko się zbija, u dzieci też, kilka dni i nie będzie po nim śladu, szczególnie że 13, kumpeli mała miała ponad 100 i po tygodniu brania antybiotyków wyniki piękne.
 
No wlasnie nie wiem czy dostalam antybiotyk na gbs. Duzo lekow mi dawali na macice ppdczas ciecia i nie wylapalam a neonatolog cos mi powiedziala ze przy cc nie daja antybiotyku na gbs i mnie to zastanawia. Ale maly juz oddal przed chwila kupke wiec pierś cos dala. Z tego co tutaj mowia to nie dokarmiaja. Czekaja 24 godz na to jak wychodzi z karmieniem piersia jak sie nie udaje to daja butle.

Co do mnie to wczoraj ryczalam z bolu w pewnym momencie. Tak bolalo obkurczanie po lekach. Az mi ketanol i lod na brzuch dawali. Ale za to nie mam duzego krwawienia i ciezko sie wstaje z lozka. No doslownie ja nie polecam cesarek. A lekarz mezowi powiedział ze porzadnie mniw zszyl wiec moze bedzie lepsza ta blizna.
Basia,z dnia na dzień będzie lepiej.Mnie też obkurczanie bardzo bolało prawie jak bóle porodowe.A dostawałam tylko paracetamol,bo jetem uczulona na salicylany.A krew lała mi się po nogach.Jutro już będzie lepiej.Z małym też będzie dobrze:) Bardzo dobrze,że ssie Twoje mleko to najlepsze lekarstwo.
 
@BaskaW jak mogli tego nie dopatrzeć jak masz to w ksiazeczce... Szok. Wierzę, że teraz będzie tylko lepiej. Jak maluch je i kupkuje to nabiera sil a i tobie się macica ladnie obkurcza
 
reklama
Laski mialam taki zielony katar, synek w domu mnie zarazil i dlugo nie mogłam się go pozbyc. Wiadomo lekarstw nie przyjmowalam, tylko czosnek jadlam. Piwiedzialam o tym mojemu gin we wtorek na wizycie i zaproponowała antybiotyk. Ale z drugiej strony piwiedzial, ze na dniach urodze, wiec nie wzięłam go bo stwierdzilam, ze i tak nie wybiorę go do porodu. Takze uwazajcie nawet na katar. Z maluszkiem nie jest źle, ale wciaz nie jestesmy razem:-( Rano doktorka mowila, ze robili mu jakies badania i nic nie ma na plucach, takze ogolnie dobrze. Moze potrzebuje wiecej czasu na zaklimatyzowanie sie. Jeszcze nie minela pierwsza doba i mowia aby sie nie martwic.
Basia trzymajcie sie, mysle o Was:-*
 
Do góry