reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Brązowe miałam 3 dni po założeniu kółka, ale tym miałam się nie przejmować dopóki nie będzie to świeża krew w dużej ilości. Niepotrzebnie naczytałam się, że od razu można z nim góry przenosić xD
@Kleo83 a to który tydzień? :)

Jedni chwalą krążek , drudzy nie. Mi koleżanka z Niemiec pisała , że sobie tam chwalą to chyba dobrze hehe
 
Jedni chwalą krążek , drudzy nie. Mi koleżanka z Niemiec pisała , że sobie tam chwalą to chyba dobrze hehe
U mnie już było za późno na szew, zresztą długo nie wiedziano co ze mną zrobić, szyjka raz 30, raz 20, potem na długi czas zatrzymała się na 27 i nagle tak spadła, że nie było wyjścia, chociaż doktorka niezbyt jest za pessarami przez zwiększone ryzyko złapania infekcji. Cyrk jakiś.
 
Wiadomo ciało obce ale w ogóle są teorie że podobno krążek nic nie daje ... Ech... U mnie tylko krążek wchodził w grę.
 
A czesto mialyscie infekcje z pessarem czy dzieki lekom sie udaje ich uniknac? I czy wczesniej mialyscie moze sklonnosfi do jakis infekcji itd? My dostalismy zielone swiatlo na starania od gin wiec moze za kilkanascie tyg bede i ja czynnym lezacym uczestnikiem tego forum. Aaa i Pani Basiu trzymam kciuki za jutro
 
Wiadomo ciało obce ale w ogóle są teorie że podobno krążek nic nie daje ... Ech... U mnie tylko krążek wchodził w grę.
Czemu tylko krążek, też już było za późno na szew? Czytałam dużo opowieści, że szyjka zgładzona i wszystko trzymało się jeszcze długo tylko dzięki pessarowi i innych opcji nie przyjmuję do wiadomości :p
 
A czesto mialyscie infekcje z pessarem czy dzieki lekom sie udaje ich uniknac? I czy wczesniej mialyscie moze sklonnosfi do jakis infekcji itd? My dostalismy zielone swiatlo na starania od gin wiec moze za kilkanascie tyg bede i ja czynnym lezacym uczestnikiem tego forum. Aaa i Pani Basiu trzymam kciuki za jutro
Na to pytanie jeszcze nie mogę odpowiedzieć, krążek towarzyszy mi dopiero od tygodnia :p A przed nim... Szkoda gadać, bakteria za bakterią...
Czemu od razu zakładasz najgorsze? Może będziesz jedną z tych beztroskich mam ;)
 
Na to pytanie jeszcze nie mogę odpowiedzieć, krążek towarzyszy mi dopiero od tygodnia :p A przed nim... Szkoda gadać, bakteria za bakterią...
Czemu od razu zakładasz najgorsze? Może będziesz jedną z tych beztroskich mam ;)
Bo juz jestem mama jednego dzidziorka hdzie lezalam id 6 tc do 13 tc a pozniej od 23 tc do 37...
 
reklama
Do góry