reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Oczekujaca123 to niesprawiedliwe bo u mnie w Mielcu i Rzeszowie pobierają wymazy tylko z pochwy ;( ;( jeśli mam tam
Jakiegoś gada, którego nawet nie mogę zbadac i on mi zaszkodzi to chyba się zabije ;( u mnie śluz normalny, wymazy z pochwy ok, tylko czasem mnie zakuje w pochwie mój lekarz twierdzi ze czysto tam i to rozsciagajace się więzadła i inne cuda. Weź tu uwierz człowieku na słowo.....:(
 
reklama
@Oczekujaca123 to niesprawiedliwe bo u mnie w Mielcu i Rzeszowie pobierają wymazy tylko z pochwy ;( ;( jeśli mam tam
Jakiegoś gada, którego nawet nie mogę zbadac i on mi zaszkodzi to chyba się zabije ;( u mnie śluz normalny, wymazy z pochwy ok, tylko czasem mnie zakuje w pochwie mój lekarz twierdzi ze czysto tam i to rozsciagajace się więzadła i inne cuda. Weź tu uwierz człowieku na słowo.....:(
Wojewodzki zespol specjalistyczny w Rzeszowie - wyswietlil mi sie cennik podany jest wymaz z pochwy lub szyjki 45zl (bakterie grzyby)
 
@Oczekujaca123 w diagnostyce już pytałam, można oddac do badania tylko już gotowy materiał ;/ jak Tys to znalazła w msw ja nad tym siedzę już pare dni razem z kuzynka i nie mogę nic takiego znaleźć...
 
reklama
@Oczekujaca123 w diagnostyce już pytałam, można oddac do badania tylko już gotowy materiał ;/ jak Tys to znalazła w msw ja nad tym siedzę już pare dni razem z kuzynka i nie mogę nic takiego znaleźć...
Wpisalam Rzeszów wymaz z szyjji macicy ;p ale.. tez nie mam 100% pewnosci czy pobiora czy tylko materiał odebieraja. Ale mysle ze moglabys podzwonić i popytac u ginekologow roznych czy pobierze ci wymaz albo w zasadzie sana polozna moze pobrac ;) czasem za 20-30zl sie zgadzaja plus poten gdzies pojechac oddac probke. A czemu twoj gin nie chce ci pobrac na wizycie ty wezmiesz patyczek sobie z wynazem i sama zawieziesz??
 
Do góry