reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Osz jak się rozkreciłyscie :O
@Naysan moja lekarka tez zapracowana i tez jej ufam jest naprawdę b.dobra. Wczoraj się jej zapytałam jak ona to robi ze tyle pracuje i jeszcze funkcjonuje to mi powiedziała ze jak obiecuje sobie ze przystopuje to zawsze zadzwoni do niej pacjentka w potrzebie. Nie sądzę by robiła to dla kasy bo wczoraj mnie nie skasowała. Serio mam lekarke z powołania.
W pochwie czysto w przyszly piątek powiedziała ze bedzie się starała robić z szyjki.
@ashisohi 3mam za Was kciuki i modlę się za Twoje skarby
@BaskaW ja mam taką wkładkę plastikowa do wanienki oczywiście od mamy... Nie wiem czy mi się przyda osobiście uważam ze zagraca mi miejsce.
W ogóle podobało mi się jak położna na pierwszych zajęciach powiedziała tak: z Pania porozmawiam o karmieniu a o kąpieli z Panem. Zasugerowała że to mąż będzie się tym zajmować - super.
@olamakota no są różne opinie odnośnie tej bazy. Tez bardzo chciałam kupić i sprzeczaliśmy się o to z mężem ale znajomi zaczęli mi odradzać. Ponoć montaż fotelika bez bazy nie jest skalkulowany. Ja zdecyduje sie na maxi Cosi ale nie wiem na jaki model bo ten powinien byc dopasowany do fotela samochodowego. Wyganiam w przyszłym tygodniu męża do serwisu żeby mu dopasowali. Niestety liczę się z kosztem ok 600zl.
Z tego co wiem to fotelik może byc używany pod warunkiem że pochodzi ze sprawdzonego źródła a nie z olx od nieznanej osoby. Chodzi i to by byl bezwypadkowy.
 
reklama
Dziękuję [emoji178]
Osz jak się rozkreciłyscie :O
@Naysan moja lekarka tez zapracowana i tez jej ufam jest naprawdę b.dobra. Wczoraj się jej zapytałam jak ona to robi ze tyle pracuje i jeszcze funkcjonuje to mi powiedziała ze jak obiecuje sobie ze przystopuje to zawsze zadzwoni do niej pacjentka w potrzebie. Nie sądzę by robiła to dla kasy bo wczoraj mnie nie skasowała. Serio mam lekarke z powołania.
W pochwie czysto w przyszly piątek powiedziała ze bedzie się starała robić z szyjki.
@ashisohi 3mam za Was kciuki i modlę się za Twoje skarby
@BaskaW ja mam taką wkładkę plastikowa do wanienki oczywiście od mamy... Nie wiem czy mi się przyda osobiście uważam ze zagraca mi miejsce.
W ogóle podobało mi się jak położna na pierwszych zajęciach powiedziała tak: z Pania porozmawiam o karmieniu a o kąpieli z Panem. Zasugerowała że to mąż będzie się tym zajmować - super.
@olamakota no są różne opinie odnośnie tej bazy. Tez bardzo chciałam kupić i sprzeczaliśmy się o to z mężem ale znajomi zaczęli mi odradzać. Ponoć montaż fotelika bez bazy nie jest skalkulowany. Ja zdecyduje sie na maxi Cosi ale nie wiem na jaki model bo ten powinien byc dopasowany do fotela samochodowego. Wyganiam w przyszłym tygodniu męża do serwisu żeby mu dopasowali. Niestety liczę się z kosztem ok 600zl.
Z tego co wiem to fotelik może byc używany pod warunkiem że pochodzi ze sprawdzonego źródła a nie z olx od nieznanej osoby. Chodzi i to by byl bezwypadkowy.
 
Dzis mam kryzys, wczoraj caly dzien pralam ubranka, namaczalam, odplamialam itd. skonczylam o 1 w nocy z bólem brzucha poszłam spac. W domu jakby wybuchła bomba, w kazdym pokoju rzeczy malutkiego pietrza sie na kupach. Dzis mamy księdza po kolędzie. Mąż pelen luzik, rano laptop, tv myslalam, ze wyjde z siebie. Ze zlosci wszystkich ustawialam po katach i poplakalam sie z bezsilności. Mam juz dosc, wszystko mnie przerasta, maz nie widzi tego co ja, nie zauważa, ze warstwa kurzu na meblach, moga stac 4 wory ze śmieciami, wyrzuci jeden lub dwa bo reszty nie zauważy, okruchy na blacie w kuchni nikomu nie przeszkadzaja ajjjjjjj
Kleo taki okres mam tak samo ja tez rano zasuwalam a mąż na silce. Niby teraz sprząta ale chodzi jak smród po gaciach i co chwilę sie pyta: a gdzie to? A to gdzie?
 
Aaa i nie pamiętam kto polecał wstahe - oglądnęłam dwa sezony - suuuperr. Ponoć ma wyjść 3 sezon jakoś w tym roku ;)
 
Byłam przed chwilą u coreczek, lekarz mówi że stabilnie ale nie jedzą i widać chudną ale to niby normalne.. czekam dalej ale aż się na płacz zbiera jak się patrzy ale muszę być silna
Całe szczęście ze sa stabilne :) jeszcze są maleńkie więc nawet do jedzenia muszą dojrzeć. Mają sondę? Oddychaja samodzielnie?
 
reklama
Do góry