reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Gabka mi sluzyla latwiej wykapac dziecko. Przynajmniej te 3 msce. No chyba ze masz taka wprawe ze utrzymasz dziecko w rekach i je umyjesz.

Gratuluje parki. Najpiekniejsza niespodzianka.
Nie mam wprawy , bo nie dane bylo mi miec zywe dziecko do tej pory... mam nadzieje, ze nabiore wprawy. Bwde miala tez mozliwosc kazda kapiel wykonac z mezem wiec bedzie latwiej. A co do gabek to tylko pisze co mowia na szkołach rodzenia.
 
Ja bede miala nosidelko. Do 9 kg od wozka..a pozniej kupie jakis tylem do kierunku jazdy i na isofix. Moja corka tylem.jezdzila do 3 lat. Dalam za Niego 1.5 tys i kazdy robil oczy i sie dziwil ze dziecko takie duze jezdzi dalej tylem.
Dziewczyny doradźcie z fotelikiem samochodowym. Jakiej firmy? Z bazą czy bez? Nowy czy używany?
 
@BaskaW @Oczekujaca123 ja kladlam młodego na pieluszce tetrowej i też było spoko. Jeśli gąbka to dobrze plukac i suszyć po kąpieli. No i często wymieniać na nową.
Pewnie gabka byla plukana i osuszana po kazdej kapieli. Wiem z doswiadczenia ze jest latwiej niz trzymac dziecko tym bardziej ze u mnie kapal Maz i teraz tez bedzie. Z pielucha tez dobra rada.

@Oczekujaca123 nie chcialam Cue urazic i troche inaczej to zabrzmialo niz mialo..wiem ze ludzie maja rozne doswiadczenia i opinie. A tym bardziej w szkolach rodzenia..najlepiej znalezc sposob najlepszy dla siebie a to czesto wychodzi w praniu.
 
Slyszalam taka opinie, ze dzieci powinny miec nowe materace, foteliki do auta i buciki. Po niby one dopasowuja sie do ciala.
Zasada zasadą, a mój maluch bedzie mial wszystko po starszym bracie;-)
 
reklama
Dzis mam kryzys, wczoraj caly dzien pralam ubranka, namaczalam, odplamialam itd. skonczylam o 1 w nocy z bólem brzucha poszłam spac. W domu jakby wybuchła bomba, w kazdym pokoju rzeczy malutkiego pietrza sie na kupach. Dzis mamy księdza po kolędzie. Mąż pelen luzik, rano laptop, tv myslalam, ze wyjde z siebie. Ze zlosci wszystkich ustawialam po katach i poplakalam sie z bezsilności. Mam juz dosc, wszystko mnie przerasta, maz nie widzi tego co ja, nie zauważa, ze warstwa kurzu na meblach, moga stac 4 wory ze śmieciami, wyrzuci jeden lub dwa bo reszty nie zauważy, okruchy na blacie w kuchni nikomu nie przeszkadzaja ajjjjjjj
 
Do góry