reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hmmm ok rozumiem tylko powiedz mi jak mozesz czuc szew?? Ja czuje tylko sznureczek ale on nic nie znaczy. Szew jest wysoko nie powinnas go czuc..hmm
 
reklama
W sensie czuje sznureczek ale wcześniej czułam ze jest związany a teraz czuje jego dwa końce. Może to normalne a ja po prostu panikuje
 
Mi lekarz mowil ze ten sznureczek nic nie znaczy a na pewno nie mogl sie rozwiazac. Mowil ze mam na niego nie patrzec. Ja go tez raz czuje raz nie. Potragi sie zawinac. Moze sie zawinal jakos tak niefortunie?? I mowil ze nie ma mozliwosci ze wyczuje szew on jest wysoko.
 
Basiu dziękuje za informacje. Może faktycznie ten sznureczek się jakoś zawinął a ja już myślałam ze to jest ten szew... wizyta we wtorek wiec poczekam spokojnie
 
Jakie ja mam dziś humory matko boska :o pranie z pralki wyciągałam i zaczęłam rzucać nim w M, że sam tego nie umi zrobić i wszystko mu musze mówić, no wariatka.
ale dziś ze mną hormony wyprawiają hohohoo
 
Ja jestem właśnie po wizycie, szyjka ma 28mm, jestem bardzo zadowolona. Ostatnio miała 25mm a od tego czasu coraz więcej się ruszam. Wychodzę na pocztę itd.
Mała wagowo z USG wychodzi prawie tyle samo jak 2 tyg wcześniej - 1515 gram, ale to na innym sprzęcie więc nie przejmuję się za bardzo.
Szew będę miała ściągany w 37 tygodniu w szpitalu.
Wziął też posiew, mam nadzieję że będzie ok bo ostatnio mam sporo upałów.

Co do wyprawki to jestem w szale zakupów, mam bony do Smyka i tam kupię kilka pierdół jak pościel do łóżeczka czy część kosmetyków. Dziś sąsiedzi oddali nam nieużywany przewijak i leżaczko-bujaczek ;) kupiłam też laktator Lovi Prolactis, ma dużo dobrych opinii, mam nadzieję że będzie spoko.
Już mało zostało do kupienia, torba częściowo spakowana.

Jak Wy czujecie te szwy? Ja swojego ani razu nie poczułam a wkładam 2 razy w tyg macmiror..
 
Ja jestem właśnie po wizycie, szyjka ma 28mm, jestem bardzo zadowolona. Ostatnio miała 25mm a od tego czasu coraz więcej się ruszam. Wychodzę na pocztę itd.
Mała wagowo z USG wychodzi prawie tyle samo jak 2 tyg wcześniej - 1515 gram, ale to na innym sprzęcie więc nie przejmuję się za bardzo.
Szew będę miała ściągany w 37 tygodniu w szpitalu.
Wziął też posiew, mam nadzieję że będzie ok bo ostatnio mam sporo upałów.

Co do wyprawki to jestem w szale zakupów, mam bony do Smyka i tam kupię kilka pierdół jak pościel do łóżeczka czy część kosmetyków. Dziś sąsiedzi oddali nam nieużywany przewijak i leżaczko-bujaczek ;) kupiłam też laktator Lovi Prolactis, ma dużo dobrych opinii, mam nadzieję że będzie spoko.
Już mało zostało do kupienia, torba częściowo spakowana.

Jak Wy czujecie te szwy? Ja swojego ani razu nie poczułam a wkładam 2 razy w tyg macmiror..
Oo super też wczoraj zakupiłam ten laktator ;)
 
@Magnalenams dzięki za srokao :) zaraz zaczne sprawdzać :))
@Ola124 ja dopiero kupuje a jestem w 33 :o ale wg mnie za późno, mam mnóstwo prania i boje sie ze mnie braknie z czasem :( i też kupuje 50, 56 i już 62 :) sama nie wiem jakie rozmiary wiec zaopatrzam sie w te trzy :)
@olamakota ostatnio babka na szkole rodzenia polecała olej migdałowy do masażu krocza, na rozstępy, do maluszka do kąpieli też można pare kropli dodać :)
@BaskaW o mazi nie slyszalam, ale w szpitalu gdzie chodze praktyką kangurowanie 2 godziny i kąpiel dopiero po jakims dluzszym czasie, po porodzie tylko wycierają pieluszką i od razu tez nie obcinają pępowiny podobno teraz wiekszosc szpitalu juz takie zalecenia stosuje
@Naysan mozliwe ze Twoj organizm juz tak reaguje na ruch, ja u siebie zaobserwowalam ze jak jestem wkurzona na M to w moment mnie wszystko boli, ale to jakis moj problem w glowie, zeby na nim wymusic cos, no mowie wariatka sie ze mnie robi. :/
A nie martw się, bo cesarkę moze robi sie i na szybko, natomiast kangurowanie wtedy jest u ojca, i podobno przystawia się do piersi itp jak przy sn tylko z opoznieniem :) dzis na szkole mowili ze sn jest duzo lepszy niz cc, ale wszystkie procedury sa zachowane
@Zzzzzz tak jak u mnie, tez niby ze za chuda nie ma tluszczu to wszystko mocniej czuje, no nie wiem wg mnie sciema :( po prostu sami nie wiedza czemu
U mojej kolezanki szyjka skraca się i wystepuja przy tym bóle ponizej pepka.
 
reklama
Do góry