reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Kochana więcej szkody byś wyrządziła dzidzi i szyjce gdybyś brzydko mówiąc kwiczała z bólu. Dobrze więc, że zrobią Ci ząbek już teraz, zanim rozbolałby Cię na dobre i nie pomagałyby tabletki przeciwbólowe, a i znieczulenie bez adrenaliny lub noradrenaliny (bo tylko takie stosuje się w ciąży) jest słabsze. Mus to mus. Nic się nie przejmuj :* nie biegałaś na zakupy do galerii tylko do lekarza!
 
Ok, byłam u dentysty i kanalowka :-/ dzisiaj oczyścić kanały, za dwa tygodnie ciąg dalszy. No cóż. Tłumacze sobie to tylko tym ze musze zrobić tego zęba a nie ze chce. To przymus a nie moje widzi mi się ;-)

Ja też miałam kanałowe w tej ciąży i to jeszcze takiego zęba, który miałam robiony pól roku wcześniej. :/ nie wiem czy babka zmaściła czy co... Mnie w nocy rozbolał. Pół nocy nie spałam i rano od razu zadzwoniłam i sie na wizytę umówiłam.
 
A tak w ogóle jutro mam 2 latka chrześniaka... Zostałam zaproszona na tort :( i co... Trzeba odmówić. Niby to 3 ulice ode mnie i bym siedziała tylko, ale strasznie się boję.
 
A tak w ogóle jutro mam 2 latka chrześniaka... Zostałam zaproszona na tort :( i co... Trzeba odmówić. Niby to 3 ulice ode mnie i bym siedziała tylko, ale strasznie się boję.

Ja często spotykałam się z brakiem zrozumienia.. miałam wrażenie, że każdy myśli, że wydziwiam. Dopiero jak leżałam w szpitalu to zaczęli poważniej mnie traktować.
 
Otóż to! Niektórym się wydaje, że przesadzamy. Ale to ich sprawa!

I tak i nie.. bo to nie jest miłe kiedy ktoś wmawia Ci że wydziwiasz. Przykładem była moja sąsiadka i jej matka.. na kilka dni przed moim pobytem w szpitalu matka skomentowała, że ona nawet nie zwracała uwagi na takie rzeczy jak to czy ma twardy brzuch. Po chwili córka stwierdziła, że taki twardy brzuch to ona miała przez całą ciążę. Wkur... się, bo głupia młoda krowa miała bezproblemową ciążę, biegała do samego końca, a pieprzy farmazony. Za to jak wylądowałam w szpitalu to od razu wydzwaniała jak się czuję.. (pomijając fakt, że z czystej ciekawości, bo z troski to na pewno nie ale pewnie jej się głupio zrobiło, że tak bredziła)
 
Ja dziewczyny odpadam... Jestem wykończona psychicznie, nie daje rady. Lezalam przez dwa tygodnie a szyjka nadal się skraca. Poddaję się, co ze mnie za matka, że znając ryzyko zdecydowałam się na ciaze??? Nienawidzę siebie za to.

Życzę Wam szczęścia i pomyślnych rozwiązań.
 
reklama
Ja dziewczyny odpadam... Jestem wykończona psychicznie, nie daje rady. Lezalam przez dwa tygodnie a szyjka nadal się skraca. Poddaję się, co ze mnie za matka, że znając ryzyko zdecydowałam się na ciaze??? Nienawidzę siebie za to.

Życzę Wam szczęścia i pomyślnych rozwiązań.

Milly wracaj tu natychmiast! Jak możesz tak w ogóle myśleć?! Gdybyś miała raka to też byś się obwiniała za to? Są rzeczy, na które nie mamy wpływu! Co z Ciebie za matka? Przede wszystkim kochająca, troskliwa i gotowa do ogromnego poświęcenia! Uważasz, że da lepsze? Nie każdy byłby gotów leżeć plackiem. Zobacz jak niektóre głupie babska piją, palą, dźwigają ciężary.. A Ty.. Ty robisz wszystko co w Twojej mocy. I nie masz prawa winić się za taki stan rzeczy! :*
 
Do góry