reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
U mnie wystarczy zglosic w przychodni i oni wysyłają polozna przed porodem. Jak stracilam syna to tez u mnie byla..sama zaoferowala ze przyjdzie..mi teraz nie potrzebna wiec jak cos to odwolam..
 
Skończyłam ten You nie do konca moje klimaty i tak jak mowilam pojawia się wielokrotnie seks. W lato bedziemy juz seksi fleksi i nie damy chłopom spokoju :p
 
fajna opcja z tą szkołą rodzenia online, trochę mnie rozbawili z tym oświadczeniem, które trzeba kliknąć jeszcze nawet przed rejestracją: "Oświadczam, że nie posiadam przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń prezentowanych w Szkole Rodzenia". No ale rozumiem, że tak się zasłaniają przed problemami. Na prezentacji starsza ruda pani opowiada, że kurs jest dedykowany porodom fizjologicznym, rodzinnym. Ale mam nadzieję, że mnie z moją planowaną cc nie wyrzucą.
 
Jak sobie radzicie z nocnymi twardnieniami brzucha? Ja już któraś noc z rzędu prawie nie śpię. Brzuch twardnieje na lewym i prawym boku na plecach spać nie mogę bo mam duszności. Wcześniej nie odczuwalam twardnienia Ale w dzień w nocy spałam jak niemowlę.
 
Jak to się załatwia? Ze szpitala, w którym się będzie rodziło ta położna przychodzi? I co ona w zasadzie robi? Ciekawi mnie to.
Chyba z tej przychodni, do której zgłosisz dziecko po urodzeniu. Do mnie nie przyszła tylko dzwoniła czy potrzebuję tej wizyty- powiedziałam, że nie bo wydawało mi się, że daję sobie radę. Może udziela wskazówek odnośnie pielęgnacji itd.
 
@Teresa32 ja też sobie nie wyobrażam spac na plecach, ale to bardziej dlatego, że mam taką napiętą skórę wtedy na brzuchu, że mi się wydaje, że uduszę maleństwo. Czasem mam takie twardnienia, ale nieduże, bo biorę cały czas leki przeciw skurczom. Pomaga mi częste przekręcanie się z jednego boku na drugi, albo czasem siadam na chwilę na łóżku
 
reklama
Chyba z tej przychodni, do której zgłosisz dziecko po urodzeniu. Do mnie nie przyszła tylko dzwoniła czy potrzebuję tej wizyty- powiedziałam, że nie bo wydawało mi się, że daję sobie radę. Może udziela wskazówek odnośnie pielęgnacji itd.
W tym linku od @Zzzzzz jest dużo ciekawych informacji, na przykład, że od 21tc może nas położna odwiedzać bezpłatnie 2x w tygodniu!! Wiadomo, że nikt nie będzie z tego korzystał w takim wymiarze, ale wydaje mi się, że jakbyś powiedziała, że potrzebujesz, to by nie odmówiła przyjścia. Ja się zastanawiam właśnie, chyba na początek napiszę do koleżanki położnej z pytaniem, co mi taka wizyta może dać.
 
Do góry