reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja za tydzień właśnie zaczynam szkołę rodzenia, ale na razie tylko idę podpisać papiery, jak 9 stycznia będzie szyjka w miarę to pochodzę, tym bardziej że mam tą szkołę w bloku obok. Resztę tematów sobie odrobie w lutym jak już będzie ten 34 tydzień :)
 
Ja też jeszcze leżę. To już prawie dwa miesiące więc jeszcze te 4 tygodnie wytrzymam. Mój cel to 02/02. Modlę się żeby mi to było dane chociaż nie ma już takiej tragedii. Nie chciałabym jeszcze urodzić. Brzuch mam twardy jak skała, ruchy dziecka są mega nieprzyjemne i doszło to kłucie z prawej strony brzucha.
 
Ja też jeszcze leżę. To już prawie dwa miesiące więc jeszcze te 4 tygodnie wytrzymam. Mój cel to 02/02. Modlę się żeby mi to było dane chociaż nie ma już takiej tragedii. Nie chciałabym jeszcze urodzić. Brzuch mam twardy jak skała, ruchy dziecka są mega nieprzyjemne i doszło to kłucie z prawej strony brzucha.

Ja też mam ciągle twardy jak kamień czy leżę czy chodzę, ale ruchy teraz to jest kosmos. Wszystko mi się trzęsie, więc wiem o czym mówisz [emoji4]

Dzięki dziewczyny za seriale [emoji4] w tym tygodniu mój ma wolne więc nie mam tyle czasu na oglądanie ale od poniedziałku nadrabiam [emoji1] jeszcze moja mama przyjeżdża więc obiadki, zakupy też mi odpadną [emoji4] będe jak dzieciaczek znowu ;D

Ja chodze na szkole rodzenia, troche glupie godziny są bo dopiero o 17 i do 19 trzeba siedziec. Ale są poduszki i takie fotele wygodne więc dajemy rade. I czas bardzo leci o dziwo. Jedynie opuscilam lekcje rozciągania tańca i jogi bo nie chciałam przesadzać.

Kurcze a co do zbliżenia, to obłed ja już nie pamiętam co i jak :( od 4 mc nic, śmieje się, że my to bedziemy miec wspolzycie na nowo w noc poślubną ;D akurat tak wypadnie po połogu gdybym urodziła w terminie :)
Ale mam glupie schizy że mnie za chwile zacznie zdradzac :o
 
reklama
Jak to się załatwia? Ze szpitala, w którym się będzie rodziło ta położna przychodzi? I co ona w zasadzie robi? Ciekawi mnie to.
@Audia20 You to na netflixie ?

Ja polecam "Gdzies pomiedzy" "belfer" "pakt" ( obejrzeliśmy teraz z M "slepnac od swiatel" i mimo super opini moim zdaniem nie powala...

@Zzzzzz ja mysle , ze psychika nam szwankuje... tobie zostalo niewiele a ja dopiero na poczatli drogi.. czuje ze skoncze w psychiatryku... wystarczy ze ltos mi cos powie cos przeczytam i potem analizuje i naglr mam wszystkie objawy... to juz chyba trzeba leczyc ;p

Polecam tez Pachnidło, serial na netflixie, ale niestety sceny erotyczne sa... [emoji14] i wyobraznia dziala :D a nie powinna..

@Naysan "ostre przedmioty" rzucily mi sie wczoraj w oczy na hbo go. Z opisu zapowiada sie dosc dobrze

@Paula_12345 u mnie tez pare krokow do szkoly rodzenia i wpierwszej ciazy bylam juz zapisana bo to w wiezowcach na ktore patrze w zasadzie przez okno.. ale zdazylam isx tylko na 1 spotkanie.. teraz juz wiem ze jak dotrwam to bede robila online

@Zzzzzz jaka polozna wybralas z "naszych" okolic? Przed porodem tez przychodzi? Myslalam ze tylko po. Po co przed ?

@Naysan polozna zalatwiasz sobie po porodzie to wiwm na pewno moze byc z jakiejkowliek przychodni, szkoly rodzenia itp wypisujesz deklaracje i przychodzi killa razy do ciebie i maluszka (przed porodem nie slyszlalam) .
 
Do góry