reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

W sumie nic lekarka nie powiedziała... Uspokajala ze pessar 3ma. Tylko to nie jest moja lekarka prowadzaca. Muszę grzecznie czekać do 10 stycznia na normalna wizyte.

Probowalam mala utluczyc tzn jadlam duzo gorzkiej czekolady i nic to nie dało więc chyba dam sobie spokój z tym. Sama ważyłam 2900g jak się urodziłam w terminie. Dodatkowo jestem drobna i waska, jej niska waga pozwoli mi na porod sn o ile dotrwam do 37tyg
Jakie seriale polecacie?
 
reklama
W sumie nic lekarka nie powiedziała... Uspokajala ze pessar 3ma. Tylko to nie jest moja lekarka prowadzaca. Muszę grzecznie czekać do 10 stycznia na normalna wizyte.

Probowalam mala utluczyc tzn jadlam duzo gorzkiej czekolady i nic to nie dało więc chyba dam sobie spokój z tym. Sama ważyłam 2900g jak się urodziłam w terminie. Dodatkowo jestem drobna i waska, jej niska waga pozwoli mi na porod sn o ile dotrwam do 37tyg
Jakie seriale polecacie?

Ja też urodziłam się mając 2700 mój narzeczony znowu z 3900, też jestem drobna ale wysoka i synek chyba będzie jak tata.. aż się tego boję, bo licze na sn.

Ostatnio oglądałam You- i polecam ;) mi osobiście bardzo wpadł w gust :)
 
No właśnie mi też raz lekarz na IP powiedział, że dziecko jest nisko i z jego tonu wywnioskowałam, że to nie najlepiej, ale jak zapytałam, co z tego moze wynikac, powiedział, że nic, po prostu jest nisko. Tak więc już nie wiem. Mój prowadzący kompletnie na to nie zwraca uwagi.

Netflixa codziennie eksploruje :) nawet przy jakiejś cięższej nocy zdarzało mi się łyknąć cały sezon na raz. Teraz oglądam na Canal+ polski kryminał: Kruk, szepty słychać po zmroku, bardzo dobry, choć z początku trzeba mu dać szansę na kredyt. Żeby się pośmiać polecam Killing Eve, ale kurde, też nie wiem, czy to na Netflixie jest czy na HBO na przykład. Mój chłop wykupił ze 3 czy 4 różne telewizje na te parę miesięcy, żeby mi się nie nudziło.

Dziewczyny, jak takie drobniutkie jesteście, to też nie ma się co spodziewać dużego dziecka, także spokojnie. Niech Wam to chociaż porody ułatwi.
 
Lubię seriale kryminalne i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić line of duty ;))

Moja psychika przechodzi sama siebie. Do dzisiejszej wizyty czułam się świetnie. Odkad dowiedzialam sie o niskim polozeniu (czyli jakies 4h temu) malej to zaczyna mnie kluc w szyjce i mam wrażenie że czuje pessar.
 
Lubię seriale kryminalne i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić line of duty ;))

Moja psychika przechodzi sama siebie. Do dzisiejszej wizyty czułam się świetnie. Odkad dowiedzialam sie o niskim polozeniu (czyli jakies 4h temu) malej to zaczyna mnie kluc w szyjce i mam wrażenie że czuje pessar.
@Zzzzzz mysle ze to nie Twoja psychika tylko jestes juz w wysokiej ciazy i kazdy wysilek wiekszy mozesz pozniej odczuwac. A Tym bardziej jak masz nisko dziecko ktore naciska na szyjke.. Ja tez tak mam jak za duzo pochodze to odczuwam wzynajcy sie szew. I jak to powiedział lekarz opuchnieta jest szyjka wtedy.
 
Dziewczyny jak z Waszymi postanowieniami? Lezycie czy chodzicie?? Ja sie oszczedzam mocno ale jak chc cos zrobic to wstaje. Chcialabym tez przejść sie czasami na łaki bo mieszkam na odludziu a mam starszne dusznosci brakuje mi powietrza. I sie zastanawiam czy sie odwazyc.
 
Dziewczyny jak z Waszymi postanowieniami? Lezycie czy chodzicie?? Ja sie oszczedzam mocno ale jak chc cos zrobic to wstaje. Chcialabym tez przejść sie czasami na łaki bo mieszkam na odludziu a mam starszne dusznosci brakuje mi powietrza. I sie zastanawiam czy sie odwazyc.

Ja chodze, sprzatam, gotuje itp. Ale nie mam szwu ani nic na szyjce więc chyba nie jestem dobrym przykładem, chociaż ostatnio moja szyjka jest miękka i krótka. Ale czuje sie lepiej jak chodze niz jak leze
 
reklama
Do góry