reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny Wesołych i Radosnych Świąt. Trzymajcie się dzielnie i zaciskajcie nogi. pamietajcie nastepne Nasze Swieta beda juz z Naszymi dzieciatkami.
 
reklama
@Oczekujaca123 a czy przy diecie cukrzycowej dają chociaż więcej posiłków niż te standardowe 3? No bo jednak poziom glukozy trzeba utrzymywać w normie, a przy trzech dużych posiłkach to średnio możliwe. Ja tez teraz w ciąży jadam ryby, ale wtedy nie jadłam. Jak zgłosiłam dietetyczce, że ryby to też zwierzęta, to się oburzyła: "no myślał by kto..."

Dziewczęta, ja też się dołączam do życzeń. Niech nam w święta i w nowym roku opadną wszystkie stresy, żebyśmy się choć trochę mogły tymi ciążami cieszyć. I niech nasze maluchy siedzą uparcie i czekają na swoją porę. Wypiję jakiegoś bezalkoholowego szampana za mocne szyjki!
 
Dziewczyny zauważyłam dzisiaj rano dużo wodnistej wydzieliny wraz z luteina która aplikuje 2x dziennie. Miałam dosłowne mokre majtki teraz czuje że znowu pojawiło się trochę wodnistej wydzieliny. W nocy junior szalał... to mogą być saczace się wody plodowe???☹
 
Dziewczyny zauważyłam dzisiaj rano dużo wodnistej wydzieliny wraz z luteina która aplikuje 2x dziennie. Miałam dosłowne mokre majtki teraz czuje że znowu pojawiło się trochę wodnistej wydzieliny. W nocy junior szalał... to mogą być saczace się wody plodowe???☹
Tez czasami mam tak mokre majtki od luteiny. Raz wiecej raz mniej spokojnie. Luteina wylatuje kak woda.
 
@Oczekujaca123 a czy przy diecie cukrzycowej dają chociaż więcej posiłków niż te standardowe 3? No bo jednak poziom glukozy trzeba utrzymywać w normie, a przy trzech dużych posiłkach to średnio możliwe. Ja tez teraz w ciąży jadam ryby, ale wtedy nie jadłam. Jak zgłosiłam dietetyczce, że ryby to też zwierzęta, to się oburzyła: "no myślał by kto..."

Dziewczęta, ja też się dołączam do życzeń. Niech nam w święta i w nowym roku opadną wszystkie stresy, żebyśmy się choć trochę mogły tymi ciążami cieszyć. I niech nasze maluchy siedzą uparcie i czekają na swoją porę. Wypiję jakiegoś bezalkoholowego szampana za mocne szyjki!
Wiesz moze gdyby mi nie mial kto dowozic to zrobilabym awanture. Ja nie ma jakiejś mega cukrzycy. W zasadzie cukry prawie po wszystkim dobre ale jednak stwierdzina i jem tylko zdrowe produkty nawet ciasto maz upiekl z maki pelnoziarnistej i ksylitolu wiec dajemy rade, ale pewnie gdybym tu polezala dluzej to bede cos mowic i organizować z jedzenia szpitalnego.

Na kolacje dostalam dorsza !!! Duszonego - pycha. Tone ziemniakow i marchewke na gesto.. to juz srednio na cukrzyce ale na mnie zle nie dziala poza tym zjadlam troche bo czekalam na wigilie z mezen ;p i walowka od mamy
 
Dziewczyny ja też Wam życzę spokojnych Świąt, miękkich macic, zamkmietych szyjek ale przede wszystkim Bożego błogosławieństwa :*
 
Zycze Wam kochanie zdrowka, bo to w sumie najwazniejsze, milosci i szczerej przyjazni. A kazdej tej ktora juz ma swoj cud - duzo cierpliwosci i radosci kazdego dnia, a tym co sie staraja, by starania byly owocne. Wszystkim oczekujacym na cud obecny w brzuszku : pozytywnych mysli, spokoju, wiary no i długich, zamkniętych szyjek, zero infekcji i pieknie bijacych serc.
Pozdrawiam ze szpitalnego lozka.
Ps. Wigilia w szpitalu wcale nie jest zla ;)
 
Ja też ślę ze szpitala moc życzeń, błogosławieństwa Bożego Dzieciątka, żebyśmy wszystkie w bezpiecznym terminie urodziły zdrowe maleństwa :*

@kb.karola90 gratuluję! Co za wiadomość :) A teraz mów jakie leki masz i jak to zrobiłaś :)

@Zzzzzz magnez nie podziałał w ogóle, ale faszerują mnie teraz Relanium i Duphastonem (mimo że biorę luteinę), nospa forte oczywiście.
Mialyscie do czynienia z Relanium? To psychotrop :eek:
Pytałam o leki tokolityczne w stylu fenoterol - w moim szpitalu nie mają..no szok.
 
Ja też ślę ze szpitala moc życzeń, błogosławieństwa Bożego Dzieciątka, żebyśmy wszystkie w bezpiecznym terminie urodziły zdrowe maleństwa :*

@kb.karola90 gratuluję! Co za wiadomość :) A teraz mów jakie leki masz i jak to zrobiłaś :)

@Zzzzzz magnez nie podziałał w ogóle, ale faszerują mnie teraz Relanium i Duphastonem (mimo że biorę luteinę), nospa forte oczywiście.
Mialyscie do czynienia z Relanium? To psychotrop :eek:
Pytałam o leki tokolityczne w stylu fenoterol - w moim szpitalu nie mają..no szok.
Duphaston, luteina, aspargin. Dodatkowo w szpitalu dostałam 8 dawek erotrymucyny a amoksycyliny w kroplowce w ciągu 48h i po tym czasie już antybiotyki doustnie + 3×1 lacidofil.
Jestem najszczesliwsza na świecie. Lekarze są w szoku. Szyjka z 0,6cm w czwartek dzisiaj ma 2,5 cm!!!!
 
reklama
Ja też ślę ze szpitala moc życzeń, błogosławieństwa Bożego Dzieciątka, żebyśmy wszystkie w bezpiecznym terminie urodziły zdrowe maleństwa :*

@kb.karola90 gratuluję! Co za wiadomość :) A teraz mów jakie leki masz i jak to zrobiłaś :)

@Zzzzzz magnez nie podziałał w ogóle, ale faszerują mnie teraz Relanium i Duphastonem (mimo że biorę luteinę), nospa forte oczywiście.
Mialyscie do czynienia z Relanium? To psychotrop :eek:
Pytałam o leki tokolityczne w stylu fenoterol - w moim szpitalu nie mają..no szok.

Ja dostałam raz relanium po założeniu szwu, dawkę nieco większą niż minimalna (ale nie pamiętam ile). W szpitalu mówili że relanium super działa na macice bo ja odpręża i uspakaja i nie działa rozmiekczajaco na szyjkę. Jednak nie powinno się brać długo bo może sie dziecko uzależnić, tak gdzieś słyszałam.
 
Do góry