reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jestem w szpitalu na kontroli i niestety nie jest dobrze. Szew trzyma ale szyjka jest coraz krótsza a lejek coraz większy. Jestem załamana. W dodatku jest jakaś infekcja. Jutro będą badać jeszcze raz szyjkę i decydować co dalej.
 
Jestem w szpitalu na kontroli i niestety nie jest dobrze. Szew trzyma ale szyjka jest coraz krótsza a lejek coraz większy. Jestem załamana. W dodatku jest jakaś infekcja. Jutro będą badać jeszcze raz szyjkę i decydować co dalej.
Trzymaj się, będzie dobrze. Jesteś w szpitalu, masz opiekę, to jest najważniejsze. DŁugo Cię zostawią?
 
Sorry dziewczyny że sie nie odzywalam ale mąż wrócił po dlugim czasie i wiecie jak to jest. Bylam wczoraj na kontroli szwu. No i powiem wam ze jedt tak jak bylo czyli lejek no i szew trzyma ale lekarz powiedzial ze dobrze ze leze. Lejek wyraznie widac jak nacisnal na brzuch i to mnie martwi wam powiem.. Z dzidzia wszystko dobrze wazy 800g. W pt skonczymy 26tc i zaczynamy 27tc. No i zbadal jeszcze mi paskiem ph i w porzadku. Ogolnie dobrze sie czuje. Tylko wydaje mi sie ze szyjka mnie pobolewa tak jakby ten szew ja draznil. Musimy byc dobrej mysli. Dziewczynki oby do 30tc :) wytrzymamy! A nawet dłużej!
 
@olamakota tak zamowilam jeden, ale nie pytaj jak sie sprawdza bo kompletnie nie wiem do czego to :d
@kb.karola90 trzymam kciuki, nie stresuj sie, masz dobrą opiekę wszystko bedzie w porządku :)
@Zzzzzz jeden dzien to prawie bez roznicy :) oj ja mam rzadziej brzuch miekki niz twardy :(
 
Mniez tez tak szyjka bolala nie raz jakby pasek sie w nia wzynal. A najbardziej odczuwalam to np po nocy w ktorwj mialam skurcze albo twardnienia. Od jakis 2 tyg spokoj. Wiec wydaje mi sie ze sie od tego podrazniala. Musisz byc silna i dobrze myslec. Powiedzieli Ci ile ma szyjka??
 
@olamakota tak zamowilam jeden, ale nie pytaj jak sie sprawdza bo kompletnie nie wiem do czego to :d
@kb.karola90 trzymam kciuki, nie stresuj sie, masz dobrą opiekę wszystko bedzie w porządku :)
@Zzzzzz jeden dzien to prawie bez roznicy :) oj ja mam rzadziej brzuch miekki niz twardy :(
Właśnie do przykrywania lub zamiast ręcznika. Czy jest miły w dotyku i wart swojej ceny? Przez to uziemienie w domu niczego nie można zobaczyć na żywo...
 
reklama
Właśnie do przykrywania lub zamiast ręcznika. Czy jest miły w dotyku i wart swojej ceny? Przez to uziemienie w domu niczego nie można zobaczyć na żywo...

Jakość ok, ale wydaje mi sie ze cena kosmos. Nie wiem co mnie napadlo na niego- chyba szpital odebrał mi swiadomosc (wszystko tam zamawialam) [emoji28]
Widziałam tansze ale uparlam sie na effiki, jeszcze czekam na posciel z la millou :p
 
Do góry