reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny, ja dziś miałam połówkowe i same dobre wieści :)
Maluch zdrowy, 440 g i szyjka ładniejsza. Leżenie działa cuda!!!!!!!!!! Mam przecież rozwarcie wewnętrzne bez szwu :) Zostało lekkie rozwarcie, ale zamknięta szyjka ma długość 39 mm.

Basia, 250 mg magnezu to za dużo. Im mniejsza dawka, tym lepiej się przyswaja, powinno się brać do 100 mg, za to kilka razy dziennie. Oczywiście po jedzeniu i nie mieszać z nabiałem, bo się gorzej wchłania.
 
Dziewczyny, ja dziś miałam połówkowe i same dobre wieści :)
Maluch zdrowy, 440 g i szyjka ładniejsza. Leżenie działa cuda!!!!!!!!!! Mam przecież rozwarcie wewnętrzne bez szwu :) Zostało lekkie rozwarcie, ale zamknięta szyjka ma długość 39 mm.

Basia, 250 mg magnezu to za dużo. Im mniejsza dawka, tym lepiej się przyswaja, powinno się brać do 100 mg, za to kilka razy dziennie. Oczywiście po jedzeniu i nie mieszać z nabiałem, bo się gorzej wchłania.
Gratulacje!! Długo trwało połówkowe? Pewnie rozczulona wróciłaś po takim seansie z maluchem na ekranie:)
 
@Wiewióreczka87 no to super. Same dobre wiesci u Nas lezacych. Daje to sily. Chopczyk super! Cos ostatnio duzo ich w brzuszkach. O tej wchanialnosci nie wiedzialam wiec zostane przy magne b6 forte.
 
Dziewczyny, ja dziś miałam połówkowe i same dobre wieści :)
Maluch zdrowy, 440 g i szyjka ładniejsza. Leżenie działa cuda!!!!!!!!!! Mam przecież rozwarcie wewnętrzne bez szwu :) Zostało lekkie rozwarcie, ale zamknięta szyjka ma długość 39 mm.

Basia, 250 mg magnezu to za dużo. Im mniejsza dawka, tym lepiej się przyswaja, powinno się brać do 100 mg, za to kilka razy dziennie. Oczywiście po jedzeniu i nie mieszać z nabiałem, bo się gorzej wchłania.
Super wiesci, oby tak dalej :) a który masz dokladnie tc?
My dzisiaj mamy 20 tc. W 20+1 tc urodziłam córeczkę, psychIka zaczyna wariowac :(
A wizytę mamy dopiero za tydzień w piątek, na szczęście rano.
Dziewczyny macie też taki problem z zasnięciem w nocy? :(
Ja ostatnio miałam problemy bo Synuś zaczynał czarnego 23 i kończył ok 1 i takie o było cudowne ze nie chciałam spać :) ale wczoraj byłam tak padnięta ze zasnęłam przed 22 i obudziłam się przed chwilą :)
 
reklama
Super wiesci, oby tak dalej :) a który masz dokladnie tc?
My dzisiaj mamy 20 tc. W 20+1 tc urodziłam córeczkę, psychIka zaczyna wariowac :(
A wizytę mamy dopiero za tydzień w piątek, na szczęście rano.

Ja ostatnio miałam problemy bo Synuś zaczynał czarnego 23 i kończył ok 1 i takie o było cudowne ze nie chciałam spać :) ale wczoraj byłam tak padnięta ze zasnęłam przed 22 i obudziłam się przed chwilą :)
Będzie dobrze, nie myśl o tym za dużo :( musisz uwage na czymś innym skoncentrować :-)
Ja na początku zawsze ustawiałam wizyty na godziny popołudniowe i jak przyjezdzalam to cisnienie mialam 140/90 heheh zawsze podwyzszone ze stresu bo niskocisnieniowiec jestem :D teraz tez tylko i wyłacznie na rano:)
Jejku ja do 3 z boku na bok, a o 8 pobudka :(
 
Do góry