reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ale stosowanie luteiny dopochwowe polega na tym ze w pochwie jest wszędzie śluzówka i ten progesteron bardzo szybko się wchłania. Wcale nie chodzi o to żeby tabletkę umieścić kolo szyjki. Można by ją nawet stosować doodbytniczo bo tam też jest śluzówka
Kurcze ale jak ja daje plytko to wylatuje.wiec co za sens. A ona musi byc przy szyjce by dzialal. Ja juz sama nie wiem. Slyszalam nawet takie teorie ze przy szwie w ogole nie brac luteiny tylko duphaston by jej nie podrazniac. Co lekarz to inne gadanie. Wiem tylko ze schlanie kucanie podnoszenie rak itp to przy szwie nie mozna.
Screenshot_20181121-131707.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181121-131707.jpg
    Screenshot_20181121-131707.jpg
    396,4 KB · Wyświetleń: 1 959
Znalazlam takie cos.
 

Załączniki

  • BADANIE+USG+SZYJKI+MACICY.jpg
    BADANIE+USG+SZYJKI+MACICY.jpg
    82,8 KB · Wyświetleń: 957
  • Capture+_2018-11-21-13-38-05.png
    Capture+_2018-11-21-13-38-05.png
    78,4 KB · Wyświetleń: 167
@izaiv1985, dziękuję. Faktycznie u Ciebie jest U, ale też na szczęście jest kawałek zamkniętej szyjki. 14 mm, tak?
@BaskaW, z tego zdjęcia z literami wnioskuję, że mam literę Y, czyli nie wygląda najgorzej, ale macie rację, że to bardzo poważna sprawa.
Mam nadzieję, że dzięki determinacji wszystkie donosimy nasze maluchy do bezpiecznego okresu.
 
@izaiv1985, dziękuję. Faktycznie u Ciebie jest U, ale też na szczęście jest kawałek zamkniętej szyjki. 14 mm, tak?
@BaskaW, z tego zdjęcia z literami wnioskuję, że mam literę Y, czyli nie wygląda najgorzej, ale macie rację, że to bardzo poważna sprawa.
Mam nadzieję, że dzięki determinacji wszystkie donosimy nasze maluchy do bezpiecznego okresu.
u mnie szyjka ma 10 mm. Zanim zrobili mi podszycie, to skrócila sie o 4mm. Ja też mam nadzieje, że będzie ok
 
reklama
Do góry