reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Chyba, że sama ciąża powoduje podwyższenie crp no i kręci mnie w nosie, mąż chory, może przeziębienie mnie łapie. A
Nie ciąża nie podwyższa crp. Ale podwyższa OB. Kochana a masz morfologie? Jak tak to jakie sa leukocyty??? One tez sa bardzo wazne i swiadcza o infekcji
 
Kleo a jak wymazy?

@Oczekujaca123 ja sama nie wiem co z tym magnezem a Ty doczytalas ze jaki jest najlepszy?
Niby z lekow najlepiej przyswaja sie mleczan a z suplementow cytrynian np mleczan to maglek b6 niestety mleczanu bez b6 nie znalazlam... ja wczesniej bralam slow mag , ale podobno do dupy jest i sie nie wchlania az tak.. to tak jakby lykac powietrze.. no i niby potas jest wazny .
Cytrynian występuje z b6 w formie metylowanej wiec lepiej, ale to znow suplement wiec mam mieszane uczucia...
 
Jednak mam skurcze, szyjka wczoraj 28mm a dziś 23. Dostaje lekarstwa na zahamowanie. Dobrze, że przyjechałam do szpitala, mam nadzieję że mi pomogą
 
reklama
Jednak mam skurcze, szyjka wczoraj 28mm a dziś 23. Dostaje lekarstwa na zahamowanie. Dobrze, że przyjechałam do szpitala, mam nadzieję że mi pomogą
Powodzenia kochana. Walcz o szew przy 23mm juz moga Ci zalozyc. Ktory tydzien juz u Ciebie? Mnie tez dzisiaj boli brzuch..tylko nospa pomaga..boshe ile jeszcze przed Nami.
 
Do góry