reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej dziewczyny. Ja wlasnie bylam u lekarza. Szyjka sie wydluzyla po szwie z 14 mm do 28mm i jest jak to lekarz powiedzial biala czyli nic jej nie uciska. Kazal lezec dalej by zostawic ten najgorszy czas za Nami. Koelj a wizyta za 3 tyg. Powiedział ze szybciej nie ma sensu chyba ze bedzie sie cos dzialo typu skurcze. Maly rosnie ustawiony posladkowo ma juz 703 g.
 
Jaki bierzecie magnez? Ja mam magnez b6, a wiem że jest jeszcze forte i max z większą większa dawka
Kochana ja bralam magne b6 ale w szpitalu kazali kupic ten forte. Lekarz mowil ze zwykly to za malo. Nospe tez biore 3x1 forte. Luteine zwiększył do 2x2. Duphostan 2x1.
 
Hej dziewczyny. Ja wlasnie bylam u lekarza. Szyjka sie wydluzyla po szwie z 14 mm do 28mm i jest jak to lekarz powiedzial biala czyli nic jej nie uciska. Kazal lezec dalej by zostawic ten najgorszy czas za Nami. Koelj a wizyta za 3 tyg. Powiedział ze szybciej nie ma sensu chyba ze bedzie sie cos dzialo typu skurcze. Maly rosnie ustawiony posladkowo ma juz 703 g.
Super, cudownie i życzę aby tak Ci zostalo do 37tc:-*
 
Hej dziewczyny. Ja wlasnie bylam u lekarza. Szyjka sie wydluzyla po szwie z 14 mm do 28mm i jest jak to lekarz powiedzial biala czyli nic jej nie uciska. Kazal lezec dalej by zostawic ten najgorszy czas za Nami. Koelj a wizyta za 3 tyg. Powiedział ze szybciej nie ma sensu chyba ze bedzie sie cos dzialo typu skurcze. Maly rosnie ustawiony posladkowo ma juz 703 g.
Pięknie :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Mnie dzisiaj w nocy po 2 obudzily skurcze. Brzuch sie mapinal i bolal jak na miesiaczke. Czulam tez szyjke. Pewnie znowu tak zaragowala po usg dopochwowym. Ja juz nie wiem w dzien jest super nic sie nie dzieje a w nocy takie rzeczy.
 
Do góry