reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć dziewczyny ! [emoji4]wczoraj o 16.20 urodziłam zdrową cudowną córeczkę 2950 dokładnie w 37+4, pięc dni po zdjęciu szwu [emoji4]
Dziękuje wam bardzo za wsparcie w szyjkowym temacie i nie tylko [emoji6] będę tu jeszcze zaglądać od czasu do czasu [emoji6]..
Dla przyszłych czytających powiem w skrócie: w 19 tygodniu założony szew na szyjkę 1,9 cm, poprzednia ciąża stracona w 20 tygodniu przez niewydolną szyjkę.
Życzę wam wszystkim powodzenia, wam tez sie uda! Trzymam kciuki za każdą z was [emoji8]
Gratulacje i dużo zdrówka dla Was :*
 
reklama
Cześć dziewczyny ! [emoji4]wczoraj o 16.20 urodziłam zdrową cudowną córeczkę 2950 dokładnie w 37+4, pięc dni po zdjęciu szwu [emoji4]
Dziękuje wam bardzo za wsparcie w szyjkowym temacie i nie tylko [emoji6] będę tu jeszcze zaglądać od czasu do czasu [emoji6]..
Dla przyszłych czytających powiem w skrócie: w 19 tygodniu założony szew na szyjkę 1,9 cm, poprzednia ciąża stracona w 20 tygodniu przez niewydolną szyjkę.
Życzę wam wszystkim powodzenia, wam tez sie uda! Trzymam kciuki za każdą z was [emoji8]
Gratulacje ! ;*
 
Cześć dziewczyny ! [emoji4]wczoraj o 16.20 urodziłam zdrową cudowną córeczkę 2950 dokładnie w 37+4, pięc dni po zdjęciu szwu [emoji4]
Dziękuje wam bardzo za wsparcie w szyjkowym temacie i nie tylko [emoji6] będę tu jeszcze zaglądać od czasu do czasu [emoji6]..
Dla przyszłych czytających powiem w skrócie: w 19 tygodniu założony szew na szyjkę 1,9 cm, poprzednia ciąża stracona w 20 tygodniu przez niewydolną szyjkę.
Życzę wam wszystkim powodzenia, wam tez sie uda! Trzymam kciuki za każdą z was [emoji8]
Super, gratuluję! :)) Pochwal się córeczka. Rodziłas sn czy cc?
 
Cześć dziewczyny ! [emoji4]wczoraj o 16.20 urodziłam zdrową cudowną córeczkę 2950 dokładnie w 37+4, pięc dni po zdjęciu szwu [emoji4]
Dziękuje wam bardzo za wsparcie w szyjkowym temacie i nie tylko [emoji6] będę tu jeszcze zaglądać od czasu do czasu [emoji6]..
Dla przyszłych czytających powiem w skrócie: w 19 tygodniu założony szew na szyjkę 1,9 cm, poprzednia ciąża stracona w 20 tygodniu przez niewydolną szyjkę.
Życzę wam wszystkim powodzenia, wam tez sie uda! Trzymam kciuki za każdą z was [emoji8]
Super! Gratulacje [emoji8][emoji8]
 
Super, gratuluję! :)) Pochwal się córeczka. Rodziłas sn czy cc?

Siłami natury [emoji6] dałam jakoś radę [emoji6]
IMG_7985.JPG
 

Załączniki

  • IMG_7985.JPG
    IMG_7985.JPG
    251 KB · Wyświetleń: 437
Hej wszystkim! To moj pierwszy post tutaj, jako ze 2 dni temu okazalo sie, ze moja szyjka ma 26mm (18tc), moj lekarz mocno mnie nastraszyl ze bede musiala juz lezec do konca. Wczoraj rano obudzilo mnie twardnienie brzucha i takie uczucie rozpierania. Pojechalam do przychodni w szpitalu, gdzie lekarz zmierzyl mi 36mm, co juz nie jest takie zle. Dzis widze sie z moim ginem, ktory ma zerknac raz jeszcze, pobrac posiew i zobaczymy czy bede zakladac szew. Czy jest tu moze kobitka z podobnym problemem na tak wczesnym etapie ciazy? Dopiero niedawno zaczelam czuc ruchy, a lekarz mnie postraszyl ze szyjke mam jak w 34 tc i jesli nic sie nie poprawi to moge urodzic w 26tc :/
 
reklama
Hej wszystkim! To moj pierwszy post tutaj, jako ze 2 dni temu okazalo sie, ze moja szyjka ma 26mm (18tc), moj lekarz mocno mnie nastraszyl ze bede musiala juz lezec do konca. Wczoraj rano obudzilo mnie twardnienie brzucha i takie uczucie rozpierania. Pojechalam do przychodni w szpitalu, gdzie lekarz zmierzyl mi 36mm, co juz nie jest takie zle. Dzis widze sie z moim ginem, ktory ma zerknac raz jeszcze, pobrac posiew i zobaczymy czy bede zakladac szew. Czy jest tu moze kobitka z podobnym problemem na tak wczesnym etapie ciazy? Dopiero niedawno zaczelam czuc ruchy, a lekarz mnie postraszyl ze szyjke mam jak w 34 tc i jesli nic sie nie poprawi to moge urodzic w 26tc :/
Cześć,
Lekarz do du... sory.. fakt fajnie, ze sprawdza bo moj nie sprawdzal i w 23tc stracilam syna, ale jak mozna tak straszyc.. przeciez ta długość szyjki nie jest najgorsza. Pytanie czy jest rowarcie czy jest miekka itp.
Nie martw sie, wazne ze jestes pod kontrola, jak bedzie trzeba niech zakladaja szew i lez. Dziewczyny tu z krotszymi szyjkami rodzily w terminie ;* trzymaj sie i mysl pozytywnie, stres negatywnie dziala na szyjke
 
Do góry