reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie dokładnie to samo lek l strach, nie moge spac w nocy.Jestem przewrazliwiona leżę i obserwuje gdzieg mnie zakluje, gdzie zaboli i zaraz w necie czytam co to, od czego itd. Nie mogę się doczekać lutego aby było już po wszystkim.

Tez mam termin na luty. Na 12.02. Mam wrażenie, ze to cała wieczność. Ostatnio 4 dni z rzędu budzę się po 3 w nocy i zero snu do 6, wtedy jest najgorzej.
 
reklama
Mnie dziś wykatkowo nie kłuje w pochwie ale mam bóle w dole brzucha jakbym miala zakwasy. Eh to raczej macica ale b. nieprzyjemne objawy. Jutro mam wizyte. Ja co prawda mam termin na 12.03 ale chciałabym dotrwac do lutego. Słuchajcie nie ma tragedi niedługo bedzie studniówka.
Ja w nocy spie spie mocno i dlugo zeby dzien jakoś zlecial.
 
Mnie tez czesto kluje brzuch ale ja mysle tez ze to blizna po 2 cc..lekarz mowil ze moze mi dokuczac. Z reszta nie bedac w ciazy mialam klucia takie same.cc to cholerstwo
 
Dla mnie leżenie jest okropne. Tylko jeden raz zdarzyło mi się leżeć z powodu choroby, nigdy nic mnie tak nie powaliło. Teraz wyleze się za wszystkie czasy.
 
Tak lezenie nie jest najprzyjemniejsze. Ja musze jeszcze pracowac na lezaco, teraz to juz nie dam rady bo mam leżeć plackiem. Bylam u mojej gin i 3cm szyjka rozwarcia brak. Leze, leze, leze... Za tydzień kolejna wizyta. Nie wiem czy to byl blad pomiaru ale stresu musiałam wiele.
 
Ojjojjoj, ciężki nas los ciężarówek. Ja mam wizytę w przyszły wtorek, ale zastanawiam się czy jutro nie jechać, bo też tak bardzo się denerwuje, że ciężko tydzień mi czekać.
 
Tak lezenie nie jest najprzyjemniejsze. Ja musze jeszcze pracowac na lezaco, teraz to juz nie dam rady bo mam leżeć plackiem. Bylam u mojej gin i 3cm szyjka rozwarcia brak. Leze, leze, leze... Za tydzień kolejna wizyta. Nie wiem czy to byl blad pomiaru ale stresu musiałam wiele.
To mierzenie szyjki nie jest do końca precyzyjne, no ale daje jakiś ogląd co się tam w środku dzieje. Lepiej chuchać na zimne i leżeć jak każą.
 
reklama
Do góry