reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Szyjka skróciła się o 2mm. Jest na szczęście w pozycji T. W pochwie mam pełno masy tabletkowej, nie do końca rozpuszczonej luteiny. Mam na razie jej nie brać, czyścić pochwę tantum rosa a za dwa tygodnie jak juz będzie czysto- pessar. Mam też infekcje w moczu ale antybiotyk który brałam na bakterie w szyjce działa też i na to, wiec dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu ;-) aha, od ostatniej wizyty nie przytyłam ;-)
 
Dobrze, ze u Ciebie wszystko w porządku :*

A ja znów do szpitala muszę jechać ;( mam tak ogromnego hemoroida, że nie mogę siedzieć , chodzić, leżeć.. Maści i tabl nie pomagają ;( Wdał się stan zapalny. Lekarz rodzinny mnie skierował w trybie pilnym do chirurga, ten do szpitala ;(
 
Nieee, współczuję. Kiedy jedziesz? Co będą robić?
Ja na szczęście w pochwie nie mam żylaków. To zgrubienie to masa tabletkowa. Dzisiaj gin ładną kulkę ze mnie wyciągnął ;-)
 
Mitaginka super wiadomości. 2 mm to moze byc jakis blad pomiarowy lub cos tam sie napielo i troszke inaczej wyszlo. Niezle musialas sie tam zapchac w srodku:)
ewellina wspolczuje, mam nadzieje, ze obejrza daja leki i Cie wypuszcza. Nie ma to jak hemoroidy.. Uroki ciazy po prostu.. Tez posiadam:-D
U mnie po wizycie tak se, ani lepiej ani gorzej. Szew trzyma, troche sie skrocilo, napiecia sa. Lezymy dalej, nie ma wyjscia.
 
MarTha, no leżymy, leżymy ;-) i pomyśleć, że rok temu byłam w klubie na Sylwestra ;-)
Wiecie co jest moim hobby? Oglądanie zdjęć z czasów kiedy już Martynka była z nami a ja po okresie ciąży i leżenia znów byłam sobą ;-) relaksuje mnie to. KupiłAbym sobie coś ładnego, ale przez internet to tak nie do końca ;-)
 
reklama
Okazało się, że tworzy się zakrzep. W moim szpitalu mnie nie przyjęli, ordynator spanikował bo w ciąży jestem. Odesłali mnie 60 km dalej i tu okazało się, że mam lekkie rozwarcie, od razu ze mną jechali na porodówkę. Tam dostałam jakieś leki plus dla maluszka coś żeby płuca się szybciej wykształciły w razie porodu przedwczesnego ;( teraz muszą zapanować nad skurczami. Mały mnie tak nisko kopie, że juz mam wizję porodu ;( a najgorsze, że położyli mnie pokój obok kobiety, która rodziła. Chyba mam traumę. Boże jak ona krzyczała coś okropnego ;( wypuszczą mnie dopiero za kilka dni
 
Do góry