reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jak jestem w domu to siedzę pod wiatrakiem a stopy trzymam w misce z zimna woda. Oczywiście niezastąpione są lody o zimna woda mineralna z lodówki :-D gorzej teraz w szpitalu, gdzie okna są od słonecznej strony cały dzień od 10-17 jest niewyróbka... Pomaga chłodny prysznic po południu :-)
 
reklama
Jak jestem w domu to siedzę pod wiatrakiem a stopy trzymam w misce z zimna woda. Oczywiście niezastąpione są lody o zimna woda mineralna z lodówki :-D gorzej teraz w szpitalu, gdzie okna są od słonecznej strony cały dzień od 10-17 jest niewyróbka... Pomaga chłodny prysznic po południu :-)
Też bym jadła lody gdyby nie ta cukrzyca ciążowa.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy na wizycie lekarz badal ręcznie iść dopochwowego nie było i powiedział ze wszystko dobrze a po 10 dniach trafiłam do niego i nie miałam już szyjki i rozwarcie 6cm czy to możliwe ze szyjka się tak drastycznie skrocila w ciągu 10dni?
 
Ostatnia edycja:
Długo się nieodzywalam , ale dziś równy miesiąc jak nasz skarb jest na świecie więc spędzamy że sobą dużo czasu :) mały urodził się 3555, 59 cm poród wywolywany dwa podejścia już rozkrscona na Maxa akcja które po paru godzinach ustepowaly , skończyło się CC . Ale warto było tyle tygodni lezec i wstawać tylko do wc i expressowy prysznic. Trzymam kciuki dziewczyny za Was wszystkie i wierzę że każdej jednej uda się donosic. Oszczędzajcie się jak najwięcej to na prawdę czyni cuda.:)p.s jeśli cokolwiek was niepokoji to IP lub lekarz niewstydzcie się od tego oni są , a dzieci najważniejsze :) powodzenia kochane!
 
Długo się nieodzywalam , ale dziś równy miesiąc jak nasz skarb jest na świecie więc spędzamy że sobą dużo czasu :) mały urodził się 3555, 59 cm poród wywolywany dwa podejścia już rozkrscona na Maxa akcja które po paru godzinach ustepowaly , skończyło się CC . Ale warto było tyle tygodni lezec i wstawać tylko do wc i expressowy prysznic. Trzymam kciuki dziewczyny za Was wszystkie i wierzę że każdej jednej uda się donosic. Oszczędzajcie się jak najwięcej to na prawdę czyni cuda.:)p.s jeśli cokolwiek was niepokoji to IP lub lekarz niewstydzcie się od tego oni są , a dzieci najważniejsze :) powodzenia kochane!
Super, trzymajcie się.
Mi w te.upały ciężko znosić ostatnie tygodnie. Brzuch ogromny,strasznie się pocę, piersi jak balony czuje dziwne mrowienie i pobolewają. Jeszcze 3 maksymalnie 4,tygodnie do porodu.
 
reklama
Do góry