reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ach doszła kolka nerkowa do mojego kompletu. Szyjka 16 mm, przepuszcza opuszek, przyparta (domyślam się, że chodzi o główkę). Ja obecnie 30+2, młody dwa dni temu wazyl 1600 gramow. U niego, na szczescie wszystko gra i buczy. Przepływy w mózgu i pępowinie wzorowe. Wczoraj wyszłam ze szpitala na żądanie, zmuszona sytuacją, ale to długa historia...
Ojejku wspilczuje Ci. A czym ta kolka się objawia? Mam nadzieję że szybko Ci przejdzie.

Kochana rozwarcie to ja miałam od 22 tc plus pęcherz płodowy wypuklony szyjka 0,5 mm potem że szwem 1,5mm
Najpierw 1 cm potem ok 3cm już w tym 36/37 tc. Urodziłam w 40 ( 39tc7 dni ) tylko dlatego, że zrobili test oksytocynowy po którym się zaczęło :)
Niezle :) najpierw tyle dmuchania na siebie i dziecko a później nie chce wyjsc. Ja dzisiaj wieczorem mam kontrole. Boje się tylko że sie okaże że mam większe rozwarcie i będzie chciał mnie położyć w szpitalu do porodu..... A ja nie chce tam ani chwili leżeć.... Tzn tylko na porodówke sie zgadzan ;)
Dziewczyny ja już w szpitalu... Wody odeszły o 17.skurcze regularne i czekamy .. Trzymajcie kciuki :)
I co jest już dzidzia ?? :) mam nadzieje ze jesteś już po i wszystko poszło sprawnie i szybko.
 
Też miałam wrażenie, że urodzę lada moment, czułam jakby malutka miała wypaść, a teraz chodzę ciągle po szpitalu i jakbym nie była w ciąży, żadnej zadyszki, kłucia, nic.
Moja córeczka będzie mniejsza, obecnie szacowana waga to 2700-2900 wiec na granicy 10 centyli.

Dzisiaj inny lekarz stwierdził w usg, ze wody w normie i chciał mnie wypisać, ale okazało się, że mam rozwarcie na 3-4 cm :O i już zostałam bo może pójść szybko. Skurcze mam nieregularne, a i tak rozwarcie w jeden dzień się zrobiło. Jutro ma być moja położna i pewnie z nią urodzę :)
Kasiu a co u Ciebie?
 
Ja też strasznie często sikan. Czasami dosłownie co pół godziny... I na dodatek chyba popuszczczam :huh: bo często mam mokro... Mówiłam o tym lekarzowi bo bałam się że to mozr wody ale stwierdzili że wody sa ok a mała jest niziutko i pewnie na pecherz uciska.
 
Tak, już jest z nami nasze 2800 szczęścia, przyszła na świat 25.06 o godzinie 5.30. Poród hardcore ale warto!!! naprawdę warto polezec te parę miesięcy bo prezent jaki się na końcu dostaje jest bezcenny :) Dziękuję za kciuki i ja też trzymam je za was z całej siły :) pozdrawiam
Gratulacje!!!Dużo zdrówka dla Ciebie i dla Maluszka :)
 
reklama
Do góry