reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny, kto jeszcze został w okolicy 31-33 tydzień? Bo już się trochę pogubiłam:)
I jak wasze szyjki się trzymają? Ja aktualnie 31+4.
 
Ja dzisiaj zaczęłam 33 tydzień. Szyjka ma 2.2 cm. Lekarza mam dopiero 3 lipca. Nie mam szwu ani pessara. Mam nadzieję że wytrwamy!
 
Dziewczyny, kto jeszcze został w okolicy 31-33 tydzień? Bo już się trochę pogubiłam:)
I jak wasze szyjki się trzymają? Ja aktualnie 31+4.
Ja 30+3. Szyjka 16 mm, przepuszcza opuszek. Bez szwu, bez krążka, leżę. Dzisiaj mam spadek siły i nastroju. Ból utrudnia mi dojście do ubikacji, Apap nie działa. Mimo nospy i magnezu brzuch się co chwilę napina. Dlaczego nie można zapaść w śpiączkę na 6 tygodni?
 
reklama
Ja 30+3. Szyjka 16 mm, przepuszcza opuszek. Bez szwu, bez krążka, leżę. Dzisiaj mam spadek siły i nastroju. Ból utrudnia mi dojście do ubikacji, Apap nie działa. Mimo nospy i magnezu brzuch się co chwilę napina. Dlaczego nie można zapaść w śpiączkę na 6 tygodni?
A czy te napinania nie są na tym etapie normalne? Ja też tak mam dość często.
 
Do góry